عمومی

اولین کارگاه آموزشی مبلغات سنتی زیرکوه برگزار شد

به منظور افزایش سطح دانش تبلیغی و نحوه تبلیغ،اولین کارگاه آموزشی مبلغات سنتی زیرکوه در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به منظور افزایش سطح دانش تبلیغی و نحوه تبلیغ،اولین کارگاه آموزشی مبلغان سنتی زیرکوه با حضور جمعی از خواهران مبلغ،در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در این جلسه ضمن خیر مقدم به خواهران مبلغ ،‌اظهارداشت:این کارگاه با هدف اراتقاء سطح آگاهی و معلومات بانوان مبلغه سنتی و به منظور افزایش سطح دانش تبلیغی و نحوه تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی در بین بانوان، با موضوع احکام و پاسخگوئی به سوالات دینی ،مهدویت و تبیین جایگاه خانواده برگزار گردید.
سپس حجت الاسلام جلالی دادستان زیرکوه به بیان اهمیت و‌جایگاه خانواده و نقش آن در اجتماع پرداخت و خاطرنشان کرد: مهمترین پایگاهی که جامعه دارد، خانواده است.
وی با بیان اینکه ما در طول تاریخ با چند خانواده مواجه هستیم،گفت:بهترین خانواده حضرت علی ع و‌حضرت فاطمه (س) و فرزندانشان و بدترین خانواده نیز خانواده ابولهب و فرزندانش هستند.
وی به خانواده دیگر که مرد خوب ولی فرزند بد بود به حضرت نوح اشاره و به بیان وظایف مشترک زن و‌مرد پرداخت.
جلالی، محبت در گفتار ، همکاری متقابل ، رازداری ،درک کردن هم در مشکلات ،صبر در مقابل ناملایمات و احترام متقابل را از وظایف مشترک زن و‌مرد عنوان نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا