عمومی

اگر دشمن وحدت و اقتدار و انسجام ملی ما را ببیند عقب نشینی خواهد کرد

امام جمعه زیرکوه گفت:اگر دشمن وحدت و اقتدار و انسجام ملی ما را ببیند عقب نشینی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تاکید بر تقوی الهی، اظهارداشت: حریم نگهدازی برای خدای متعال نورانیتی نصیب انسان می نماید وسیله تفاوت بین حق و باطل برای انسان را فراهم می نماید.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته با اشاره به روز روستا و عشایر گفت:روستا کانون تولید است .
وی از مسئولین خواست توجه بیشتری به این قشر داشته باشند چراکه تقویت روستائیان وعشایر باعث تقویت تولید در کشور میشود .
حجت الاسلام مرتضایی نیا با تبریک هفته نیروی انتظامی عنونان داشت: این هفته فرصت مقتنمی است تا از زحمات شبانه روزی این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم .
امام جمعه زیرکوه از اقدام مقتدرانه سپاه در حمله موشکی ضربت محرم تقدیر و تشکر نمود و گفت: این اقدام یک گوشمالی کوچکی بود .وی عنوان نمود این که جوانان ما به این توان رسیده اند جای افتخار است.
مرتضائی نیا اذعان داشت:پیام این عملیلات این است ،جمهوری اسلامی در رابطه با امنیت خود هیچگونه مباشاتی نخواهیم داشت؛دشمنان بدانند توان دفاعی ما بالا رفته است و پیام اصلی این حمله این است که ای دشمنانی که تهدید نظامی میکنید شما کمتر از آن هستید که با ایران بجنگید.
مرتضایی نیا با اشاره به رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) گفت : امروز دشمنان حضور مردم ما را در صحنه دیدند.
وی ادامه داد :همانطور که امام خامنه ای فرمودند همه باید در این جنگ رسانه ای دقت اشته باشند و اگر دشمن وحدت و اقتدار و انسجام ملی ما را ببیند عقب نشینی خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا