عمومی

اگر می خواهیم شهرستان زیرکوه پیشرفت کند باید با هر سلیقه سیاسی در کنار هم کار کنیم

امام جمعه زیرکوه گفت: اگر می خواهیم شهرستان زیرکوه پیشرفت کند باید با هر سلیقه سیاسی در کنار هم کار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضایی نیا صبح امروز در همایش نخبگان و صاحبنظران شهرستان زیرکوه ،ولایتمداری و اتحاد و همدلی را دو سرمایه و سوغات مهم شهرستان زیرکوه عنوان کرد و اظهارداشت:علما ، مردم و مسئولان با وحدت و انسجام در کنار هم به مردم خدمت می کنند.
امام جمعه زیرکوه با تشکر از برگزارکنندگان این همایش،اذعان داشت:هدف اصلی این همایش حداقل شناخته شدن نخبگان و ظرفیت های شهرستان زیرکوه است.
مرتضائی نیا خواستار تشکیل دبیرخانه دایمی نخبگان زیرکوه شد و گفت: در شهرستان زیرکوه ظرفیت های خوبی داریم و باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.
امام جمعه زیرکوه گفت:این جلسه بدور از گرایش های سیاسی است و امروز اگر می خواهیم شهرستان پیشرفت کند باید با هر سلیقه سیاسی در کنار هم کار کنیم و ما برای همه سلایق سیاسی احترام قایلیم.
وی ادامه داد:هر کس دلش به حال زادگاه و شهرستان خودش می سوزد باید وارد صحنه شود و برای آبادانی این شهرستان محروم تلاش کند.
امام جمعه زیرکوه گفت:آنچه گره امروز شهرستان زیرکوه است،بحث اشتغال است و اگر بازارچه یزدان بازگشایی شود بسیاری از مشکلات اشتغال حل خواهد شد.
مرتضائی نیا اذعان داشت:در حوزه بهداشت مشکلات زیادی داریم و در مرکز شهرستان حتی یک بیمارستان نداریم در حالی که در برخی شهرستانها و شهرستانهای همجوار کلنگ بیمارستان دوم و سوم زده شده است و این گره کار باید باز شود.
وی ادامه داد:در حوزه اموزش و پرورش هم مشکلات زیادی داریم و در مرکز شهرستان دانش اموزانی داریم که در کانکس درس می خوانند و باید برای رفع این مشکلات تلاش کرد.
گفتنی است اولین گردهم آیی نخبگان و صاحبنظران زیرکوه با هدف معرفی فرصت ها و محدودیت های شهرستان زیرکوه و شناسایی شخصیت ها و ظرفیت های این شهرستان مرزی و استفاده از پتانسیل نخبگان در فعال کردن ناحیه صنعتی،ایجاد شرکت سهامی زراعی،حمایت و راه اندازی بازارچه مرزی یزدان و توسعه مناطق گردشگری زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا