عمومی

بازدید فرمانده قرارگاه شهید ناصری استان از روستای سیل زده چاه زرد زیرکوه

سردار رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری استان،به همراه جمعی از فرماندهان سپاه در شهرستان، از منطقه سیل زده چاه زرد زیرکوه بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در راستای کمک رسانی بهتر به سیل زدگان اخیر شهرستان مرزی زیرکوه، سردار رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری استان،به همراه جمعی از فرماندهان سپاه در شهرستان، از منطقه سیل زده چاه زرد زیرکوه بازدید کردند.
در این دیدار که به دعوت فرمانده گردان امام حسین (ع) و حوزه مقاومت عشایری زیرکوه صورت گرفت،سردار رجب زاده پس از بازدید از منازل سیل زدگان،با حضور در جمع مردم سیل زده با آنان ابراز همدردی کرد.
رجب زاده در این دیدار پس از استماع گزارش کامل دهیار روستا، از حضور نیروهای سپاه و بسیج در لحظات اولیه حادثه در محل و کمک به سیل زدگان روستای چاه زرد تشکر کرد و در خصوص کمک به سیل زدگان قول مساعد داد.
اعزام یک دستگاه بولدوزر جهت ترمیم سیل بند و بندسارهای مردم روستا،ترمیم منازل آسیب دیده ،توزیع بسته معیشتی بین سیل زدگان و .. از جمله قولهایی بود که فرمانده قرارگاه شهید ناصری جهت کمک به مردم این روستا، به گردان امام حسین (ع) زیرکوه ابلاغ نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا