عمومی

بازگشت عزت به مردم از ثمرات انقلاب است

امام جمعه زیرکوه گفت: مهمترین مسله امروز در باب انقلاب اسلامی استقامت به اصول اسلامیت جمهوریت و ولی نعمت بودن مردم است و بازگشت عزت به مردم از ثمرات انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی ، اظهارداشت: گرامی ترین انسانها در نزد خداوند متعال انسانی است که از نظر تقوی برتر و بالاتر باشد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته ایام فاطمیه را تسلیت گفت و بیان داشت:ماه حضرت فاطمه، ماه جمادی است ۱۳ چون جمادی الاولی فاطمیه اول و۳جمادی الثانی فاطمیه دوم و۲۰جمادی الثانی ولادت آن بانو است.
وی به حفظ حرمت فاطمیه در ایام فجر تاکید کرد و گفت: تنها انقلابی که هر سال نو میشود انقلاب جمهوری اسلامی ایران است .
مرتضائی نیا بیان داشت:دهه فجر دهه همه خوبیهاست و دهه کرامت ها و ترقی هاست و تجدید میثاق ملت با انقلاب است.
وی تصریح کرد: در این دهه بازخوانی حقایق تاریخ انقلاب اسلامی ضرورت داردو باید چهره واقعی رژیم ستم شاهی و اینکه این رژیم نوکر و عمله حلقه به گوش غربی ها و آمریکاست برای جوانان بازگو شود.
امام جمعه زیرکوه تصریح کرد:در آن زمان یک سگ آمریکایی بر شاه مملکت شرف داشت و اگر به آن سگ صدمه ای وارد می شد آن شخص را مورد آزار و اذیت قرار میدادند.
بازگشت عزت به مردم از ثمرات انقلاب است
وی با استفاده به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: مهمترین مسله امروز در باب انقلاب اسلامی استقامت به اصول اسلامیت جمهوریت و ولی نعمت بودن مردم است و بازگشت عزت به مردم از ثمرات انقلاب است.
مرتضایی نیا افزود: باید در مفابل توطیه های دشمن هوشیار باشیم دشمن بعد از ناامیدی و جنگ سخت شروع به جنگ نرم کرده است
امام جمعه زیرکوه در ادامه گفت: اگر مردم در فتنه ۸۸ بعداز هشت ماه وارد گود شدند در فتنه ۹۶ در مدت هشت روز وارد عمل شدند و توانستند فتنه های دشمن را خنثی کنند.
وی بیان داشت:در فتنه۹۶حریم هایی که نباید بشکند شکسته شد و قصد مسلحانه در بهمن امسال داشتند که با هوشیاری و بصیرت مردم آن را نقش بر آب کردند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا