عمومی

بايد زمينه رفاه مردم در بقاع متبركه فراهم گردد

حجت الاسلام رحيمي در حاشيه آيين فرهنگي مذهبي غبار روبي امامزاده داوود كلاته مزار گفت:بايد زمينه رفاه مردم در بقاع متبركه فراهم گردد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شب گذشته طي مراسمي با حضور حجت الاسلام رحيمي رياست اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ، هيات امنا امامزاده داوود كلاته مزار و جمعی از مردم ،آستان مقدس امامزاده غبارروبي و عطر افشاني گرديد.
در اين مراسم حجت الاسلام رحيمي با تاكيد بر حركت بقاع متبركه به سمت پيشرفت و آباداني ،از هيات امنا خواست با توجه به درخواست مشاركت مردم در رونق فعاليتهاي عمراني امامزاده هر چه سريعتر نسبت به آغار فعاليت عمراني و ساخت حسينيه بقعه و اصلاح ورودي امامزاده اقدام كرده تا زائرين بتوانند از اين امكانات بهترين بهره را ببرند .
رياست اداره اوقاف و امور خيريه زيركوه در ادامه خاطرنشان کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبري بايد زمينه تبديل بقاع متبركه به قطب فرهنگي فراهم گردد و يكي از اقدامات در زمينه اين امر مهم اعزام روحاني در مناسبت هاي مختلف به امامزادگان است.
وی ادامه داد:در این راستا از ابتداي امسال نزديك به ١٢ روحاني متخصص و باتجربه از قم به بقاع متبركه و روستاهاي شهرستان اعزام شده اند و در اين زمينه فعاليت داشته اند.
امام زاده داوود کلاته مزار یکی از بقاع متبرکه شهرستان زیرکوه است که در فاصله حدودا 50 کیلومتری از مرکز شهرستان و بر بلندای قله ای مشرف بر روستای کلاته مزار بخش زهان قرار دارد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا