عمومی

باید غبار فراموشی از چهره مظلوم امام زادگان برداشته شود

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه زیرکوه گفت:باید بااجرای برنامه های فرهنگی وتوجه بیشتر به اماکن،مذهبی گام ارزشمندی برای زدودن غبار فراموشی از چهر ه های مظلوم وگمنام امازادگان برداریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه برنامه ریزی سالروز شهادت امام رضا (ع) و برگزاری مراسم دربقاع متبرکه شهرستان به همت اداره اوقاف و همکاری ستاد امربه معروف شهرستان باحضور امام جمعه و جمعی از مدیران دستگاههای ذی ربط برگزار گردید.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه زیرکوه در این جلسه اظهارداشت:امامزادگان ملجاء و پناهگاه عاشقان وارادتمندان به خاندان اهل بیت عصمت وطهارت وکانونهای دعا و راز ونیاز به درگاه حق هستند.
حجت الاسلام رمضانپور خاطرنشان کرد: : مقام معظم رهبری بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی تاکید فرموده اند ، بر این اساس اداره اوقاف در این سالها تلاش کرده است با تدوین سند چشم اندازی اصول و سرفصل های تحقق منویات امام راحل ومقام معظم رهبری را در این زمینه با اجرای بر نامه های مختلف فرهنگی، قرآنی و عمرانی فرا هم نماید.
وی ادامه داد: باید بااجرای برنامه های فرهنگی وتوجه بیشتر به اماکن گام ارزشمندی برای زدودن غبار فراموشی از چهر ه های مظلوم وگمنام امازادگان برداریم.
حجت الاسلام رمضانپور از همت بلند و تلاش های ارزشمند همه متولیان، خادمان و اصحاب بقاع متبرکه که در فراهم شدن زمینه زیارت و اسقبال از زائران وعاشقان وارداتمندان به بقاع متبرکه و امامزادگان تلاش می کنند قدردانی نمود و گفت: امید است در پرتو عنایات خداوند متعال و توجهات اهل بیت عصمت وطهارت (ع) شاهد شکوفایی وپر تو افشانی هر چه بیشتر این مشاهد متبرک در شهرستانمان باشیم باشیم.
گفتنی است در این جلسه مصوب گردید،‌مراسم سالروز شهادت امام رضا(ع) در جوار بارگاه امام زاده سعدالله ابن موسی الکاظم روستای شاهرخت با مداحی حاج امیرحسین محمودیان مداح بعثه رهبری درحرم امام حسین(ع) و سخنرانی سردارصالح فرمانده سپاه ولی امر تهران وهمچنین مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، برگزار گردد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا