عمومی

با رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم

امام جمعه زیرکوه گفت: به برکت نظام و خون شهدا و تلاش همه دولتمردان کارهای خوبی انجام شده که جای شکر دارد اما تا نقطه مطلوب هنوز زیاد فاصله داریم .

به گزارش زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه در شورای آموزش وپرورش مناطق مرزی استان گفت: بهترین سرمایه ما مردم زیرکوه و بزرگترین سرمایه ما ولایتمداری مردم شهرستان است.
وی تصریح کرد: روند اتحاد و انسجام در زیرکوه حاکم است و سوغات این شهرستان اتحاد و انسجام و همدلی است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: زیرکوه سرزمین نخبه پروری است و نخبگان بسیار خوبی در شهرستان زیرکوه داریم.
مرتضائی نیا اذعان داشت: به برکت نظام و خون شهدا و تلاش همه دولتمردان کارهای خوبی انجام شده که جای شکر دارد اما تا نقطه مطلوب هنوز زیاد فاصله داریم .
وی تاکید کرد:آنچه تاکید داریم لزوم توجه به مسائل پرورشی است و باید همه تلاش،کنیم تا یک انسان شایسته تحویل جامعه بدهیم.
توجه بیشتری به مناطق مرزی شود
عربشاهی فرماندار زیرکوه نیز در شورای آموزش وپرورش مناطق مرزی استان گفت:
آموزش و پرورش در یکسال اخیر به جهت شیوع ویروس کرونا دوران سختی را گذراند ولی تجربه نشان داد که بسیاری از مشکلات با درایت، هوشمتدی و همدلی بین دستگاه های اجرایی حل می شود.
کرونا فشار زیادی وارد کرد اما حمایت های ائمه جمعه و جماعات التهاب را کم کرد ولی هنوز نگرانی هایی در حوزه آموزش و پرورش داریم.
نگاهی که معمولا در آموزش و پرورش شهرستانها حاکم است نگاه سیاسی است اما ما سعی کردیم در حوزه آموزش و پرورش نگاه سیاسی را به صفر برسانیم و خوشبختانه این نگاه در زیرکوه وجود ندارد و هم و غم ما صرفا آموزش و پرورش است.
به همان میزان که مرزی هستیم به همان میزان از مرکز استان و امکانات دور هستیم . امیدواریم توجه بیشتری به شهرستانها و مناطق مرزی بشود

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا