عمومی

با شعار مرگ بر آمریکا سیلی محکمی به آمریکا خواهیم زد

امام جمعه زیرکوه گفت:امروز برخی ها بر حذف شعار مرگ بر امریکا اصرار دارند اما جوانان ما باید با روحیه استکبارستیزی مانع حذف اینگونه شعارها شوند و باید این موضوع تببین شود که با شعار مرگ بر آمریکا سیلی محکمی بر آمریکا بزنیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مرتضایی نیا در دیدار فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی با ایشان با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تقدیر از برنامه های حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی زیرکوه، اظهارداشت:شهید حججی تذکره شهادت خود را با شرکت منظم و مکرردر جلسات مذهبی و عزای اهل بیت دریافت کرد و با شهادت خود اینچنین در دنیا غوغا به پا کرد و این ارزشمند است بنابراین باید از این شهدا استمداد بگیریم.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:وقتی مقام معظم رهبری چشم امید خود را جوانان می دانند این بسیار مهم است و وقتی مقام عظمای ولایت جوانان را با این صفت معرفی می کنند، شما هم باید با بصیرت، دشمنان اطراف خود را بشناسید
وی با اشاره به جهاد کبیر،گفت: جهاد کبیر امروز تبیین و روشنگری و بالا بردن بصیرت است و یک مصداق جهاد کبیر این است که دشمن را بشناسیم.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه یک دشمن فیزیکی ما آمریکاست، بیان داشت:وقتی مقام معظم رهبری بر دشمن شناسی تاکید می کنند،جوانان ما باید دشمنان اطراف خود را بشناسند و به نقشه های دشمنان و جنگ نرم دشمن دقت کنند.
مرتضایی نیا با تاکید براستکبارستیزی، گفت: استکبار جهانی وقتی از ملت ما سیلی خورد از راههای دیگر وارد می شود بنابراین باید روحیه انقلابی و استکبارستیزی در جوانان ما تقویت شود.
وی ادامه داد: امروز برخی ها بر حذف شعار مرگ بر امریکا اصرار دارند اما جوانان ما باید با روحیه استکبارستیزی مانع حذف اینگونه شعارها شوند و باید این موضوع تببین شود و با شعار مرگ بر آمریکا سیلی محکمی بر آمریکا بزنیم.
مصداق اصلی استکبار، دولت و رییس جمهور آمریکاست.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به فرا رسیدن ۱۳ آبان ماه،اذعان داشت: ۱۳ آبان سند افتخار دانش آموزان است و این سند افتخار نباید به فراموشی سپرده شود بلکه باید به نسل های آینده منتقل شود.
13 آبان امسال با سایر سالها فرق می کند و باید جوانان و نوجوانان ما با حضور گسترده خود نشان دهند که جوانان امروز ما همان جوانان نسل اول انقلاب هستند و معیار انقلابی بودنشان فرق نکرده است و و شعار مرگ بر آمریکا را مستحکم تر سر خواهند داد.
مرتضایی نیا بیان داشت: جوانان و نوجوانان ما در دفاع مقدس رفتند و امتحان خود را در جزیره مجنون و خاکریزها پس دادند و امروز وظیفه شما این است در سنگر علم و دانش تلاش کنید و با تبیین و روشنگری دشمنی های آمریکا نقش خود را ایفا کنید.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به اقدامات آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران ، اذعان داشت: آمریکا بد عهد است و از هر دری وارد شویم آنها نقشه تازه ای مطرح می کنند.
وی با بیان اینکه تا وقتی جوانانی مثل شما داریم نفوذ در جمهوری اسلامی ایران غیر ممکن است، گفت: باید هوشیار باشیم و از نقشه های دشمنان غافل نشویم که اگر لحظه ای غفلت کنیم ضربه خواهیم خورد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا