عمومی

با هدف رفع محرومیت طرح هجرت 3 در زیرکوه برگزار می شود

فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه ازبرگزاری اردوهای جهادی در قالب طرح هجرت 3 با هدف محرومیت زدایی در این شهرستان خبرداد

فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه ازبرگزاری اردوهای جهادی در قالب طرح هجرت 3 با هدف محرومیت زدایی در این شهرستان خبرداد
حسین میری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در زیرکوه اظهارداشت: بسیج و سپاه از ابتدای انقلاب تاکنون در تمام عرصه‌ها حضوری فعال و مثمرثمر داشته و تا کنون شاهد موفقیت‌های بسیارخوبی بوده ایم .
فرمانده ناحیه بسیج سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد: بسیج علاوه بر اینکه در دفاع مقدس حضوری موفق داشته در عرصه‌های سازندگی و عمران و آبادانی کشور و همچنین در حوزه‌های فرهنگی نیز بسیار تاثیرگذار بوده است.
میری تصریح کرد: به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان گروههای جهادی یک روزه 7 روزه و 14روزه و تیم های پزشکی به مناطق مختلف شهرستان اعزام شده اند.
فرمانده سپاه زیرکوه بیان داشت: گروههای جهادی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کار و ایثار و کمک به تقویت روحیه امید و سکونت در مناطق محروم و از طرفی محرومیت زدایی در مناطق از قبل پیش بینی شده و انتقال گزارش محرومیت و مشکلات به متولیان امر و مسولین شهرستانی واستانی هر ساله با مدیریت بسیج سازندگی و حضور جوانان داوطلب برگزار می گردد.
میری با اشاره به اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه توسط گروه‌های جهادی بسیج سازندگی افزود: جوانان تحصیل کرده و با استعداد با اهداف معنوی در این اردوها حضور می‌یابند و خدمات بسیار خوبی را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کنند.
وی افزود: اجرای پروزه های عمرانی از قبیل احیاء و مرمت قنوات ، احداث خانه های عالم ، اجرای عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری ، تکمیل و مرمت مساجد ، حسینیه ها و بقاع متبرکه ، احداث خانه های بهداشت، احداث کتابخانه ها، تکمیل گلزار شهدا و سایر پروژه های عام المنفعه از برنامه های بیسج سازندگی در اردوهای جهادی است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا