عمومی

برنامه سالروز شهادت امام جعفر صادق باید عاشورایی برگزار شود

مدیر حوزه علمیه حاجی آباد با تاکید بر حضور پرشور مردم در برنامه های سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) گفت:برنامه سالروز شهادت امام جعفر صادق باید عاشورایی برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام حسن صادقی دردیدار با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: شخصیت امام جعفر صادق(ع) خود دانشکده‌ای برای جوانان جویای علم حقیقی است و توجه نکردن به این منابع ارزشمند، سبب تباهی و حسرت خواهد شد.
مدیر حوزه علمیه حاجی آباد بر لزوم توجه بیش‌تر شیعه، به ویژه جوانان، به چنین گنجینه‌های علم و کمال اشاره کرد و گفت: امامان بزرگوار ما شیعیان، منابع غنی علم و ایمان هستند که گذر زمان نه تنها از تازگی معارف و آموزه‌های آنها نمی‌کاهد، بلکه حرکت در مسیری که آنان حرکت کرده‌اند می‌تواند ما را به سرمنزل سعادت رهنمون سازد.
صادقی،ضمن تشکر از سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه جهت ساماندهی هیات های عزاداری وحرکت آنها در سطح شهر وتجمع آنها در حوزه علمیه در روز شهادت بر برگزاری عاشورایی شهادت امام صادق ع تاکید کرد.
وی بیان داشت:همه مسئولان هیات های عزاداری باید با هماهنگی شورای هیئات مذهبی، با تمام توان در اطلاع رسانی به مردم و شرکت آنها در مراسم بکوشند ومانند سالهای قبل بلکه با شکوهترمراسم این روز عظیم را برگزار و صادقیه راعاشورایی کنند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه نیز، گزارشی از اقدامات فرهنگی را ارایه و به بیان برنامه های ایام صادقیه پرداخت.
وی از مهمترین برنامه های فرهنگی،مذهبی ایام صادقیه ،برگزاری مراسم عزاداری روز شهادت باحرکت هیآت مذهبی عنوان نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا