عمومی

برنامه های دهه فجر با عظمت و شکوه برگزار شود

امام جمعه زیرکوه با اشاره به دهه فجر گفت: برنامه های این دهه باید با عظمت و شکوه برگزار شود .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیادر خطبه های نماز جمعه شهرستان زیرکوه ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان انواع ظلم و کارهایی که مکافات خدا را تسریع می نماید پرداخت و اظهارداشت: آن چه در روایات برای بازکردن گره مشکلات زندگی و نزول رحمت الهی آمده است زیاد استغفار کردن است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته به هفته محیط زیست و روز هوای پاک اشاره کرد وضمن تشکر از مسئولین محیط زیست از ایشان خواست تا چنانچه سهوا از جانب مردم مورد و مشکلی پیش آمد با مردم مدارا کنند.
مرتضائی نیا با اشاره به حمله وحشیانه گروهک تروریستی منافقین خاطرنشان کرد: در این حادثه اغلب کسبه و کارگر هدف قرار گرفتند و قریب ۴۰ نفر به شهادت رسیدند و حماسه بزرگ مردم آمل برای همیشه بساط منافقین را جمع کرد.
خطیب جمعه زیرکوه سپس با اشاره به روز گمرک ،تصریح کرد: آن چه نیاز امروز و دغدغه مقام معظم رهبری است لزوم بازنگری در سیاستهای واردات و توجه به آن است چون وارادات زمینه خودکفایی و کار را از جوانان میگیرد.
وی بیان داشت:چون قوه قضائیه در بحث مبارزه با فساد اقتصادی ورود جدی کرده حملات به آن زیاد شده است و این حمله به قوه قضائیه از سوی برخی از جریانات سیاسی نشان از وابستگی عناصر فساد به آن جریان و همچنین حمله به آن از سوی دشمنان و بعضی دنباله های داخلی آنان نشان از درست انجام دادن کار قوه قضائیه است.
حجت الاسلام والمسلمین مرتضائی نیا با اشاره به مسئله یمن ،تاکیدکرد:آنچه در این کشور می گذرد ادامه سکوت و همکاری غربیها با عربستان و شرکت در نسل کشی آن هست.
وی ادامه داد:آل سعود در ۲۲ماه گذشته از هر نوع تسلیحات مدرن و بمبهای ممنوع خوشه ای برای نابوذی یمن استفاده کرده ۲۶۱۰ کودک زخمی شدن ۱۶۰۰ در این کشور و در هر هفته یک هزارکودک در یمن از گرسنگی می میرند.
مرتضائی نیا با اشاره به حوادث کشور بحرین گفت: آنچه در بحرین می گذرد مثلث شوم آل سعود آل خلیفه و روباه مکار انگلیس است که در این کشور با انواع روشها از جمله اخراج معترضان از ادارات دولتی دستگیری فعالان سیاسی شکنجه و لغو تابعیت مخالفان با مخالفان مقابله میکند که اینکارها به نوعی خودزنی آل خلیفه است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به دهه فجر گفت: برنامه های این دهه باید با عظمت و شکوه برگزار شود .
خطیب جمعه زیرکوه با اهمیت دانستن بحث جوانان ،اذعان داشت:جوانان سرمایه انقلاب اند مقام معظم رهبری می فرمایند مسئله جوانان نیازها و آینده و برنامه ریزی مناسب برای آنها باید مسئله درجه یک برای مسئولین قرار گیرد.
امام جمعه زیرکوه با تسلیت حادثه ساختمان پلاسکو در تهران که به شهادت رسیدن قریب ۲۰نفر منجر شد گفت: ان شالله شاهد این حوادث نباشیم و نکات ایمنی را رعایت کنیم.
مرتضائ نیا در ادامه به دیداربا تولیت آستان قدس رضوی اشاره کرد و بیان داشت: ان شالله در شب ۲۲بهمن شاهد حضور آیت الله رئیسی در شهرستان زیرکوه خواهیم بود.
امام جمعه زیرکوه در پایان با بیان اینکه یکشنبه هفته آینده آیت الله عبادی به شهرستان سفر خواهند کرد خواستار حضور همه مردم شهرستان در این دیدار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا