عمومی

برنامه های مسجد فاطمه الزهرا(س) حاجی آباد ویژه ماه مبارک رمضان اعلام شد

مسجد فاطمه‌الزهرا(س) حاجی‌آباد یکی از اماکن مذهبی است که روزانه با برگزاری جلسه‌های معنوی، محافل قرآنی و اقامه نمازهای جماعت همچون نگینی در این شهر می‌درخشد و روزانه پذیرای خیل عظیم روزه‌داران است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ماه رمضان ماه بندگی خدا و برترین ماه های سال از راه رسید و بندگان خداوند بنا بر دستورات دینی این ماه را به روزداری می پردازند در همین راستا نیز مساجد شهرستان با برگزاری برنامه های ویژه مذهبی از دوره های قران تا ادعیه خوانی و سخنرانی را در دستور کار خود قرار می دهند.
مسجد بزرگ فاطمه الزهرا(س) شهرستان زیرکوه نیز برنامه های ویژه ای را به مناسبت این ماه عزیز در نظر گرفته است.
برگزاری نماز جماعت در سه نوبت ، بیان خلاصه تفسیر یک جزء قران کریم ،برگزاری مراسم جزء خوانی قران کریم ویژه خواهران و برادران با حضور اساتید قرانی،برگزاری کلاسهای مشاوره خانواده ویژه خواهران و برادران و همچنین پذیرایی از روزه داران به صرف افطار از برنامه هایی است که همه روزه در مسجد فاطمه الزهرا شهر حاجی آباد واقع در بلوار ابوذر غفاری انجام می شود.
همچنین برنامه های ویژه ای به مناسبت لیالی قدر در نظر گرفته شده است که برگزاری صد رکعت نماز به صورت جماعت،سخنرانی،مراسم قران به سر و پذیرایی و صرف سحری از برنامه های ویژه این ایام است.
گفتنی است،مراسم ویژه جزء خوانی قران کریم همه روزه یک و نیم ساعت قبل از اذان مغرب برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا