عمومی

برگزاری مراسم شبی با شهدا در زيركوه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: باتوجه به درخواست هاي مكررمردم شريف زيركوه درخصوص گراميداشت ياد و نام شهداي عزيز وهمچنين گراميداشت فرارسيدن سالروز حماسه ملی نهم ديماه،مراسم شبی با شهدا در نقاط مختلف زیرکوه برگزار شد.

فرمانده سپاه زيركوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: حماسه تاريخي نهم دي به تعبیر رهبر حکیم انقلاب نمايشگاه غيرت ملي ايرانيان در دفاع از نظام اسلامي بود که امروز نیز ملت ایران در پاسخ دهی لازم و محکم به زیاده‌خواهی‌ها و بدعهدی‌های آمریکایی‌ها در نقض برجام و حمایت از جبهه مقاومت در تحولات منطقه‌ای به آن نیاز دارد .
حسین میری خاطرنشان کرد:باید از وحدتی که در پرتو این نگاه مشترک دینی برای حفظ انقلاب به عنوان میراث گرانقدر امام در جامعه هست، برای پیشبرد کشور و نظام اسلامی بهره ببرد.
وی بیان داشت:حماسه 9 دی خط پایانی بر فتنه گری دشمنان انقلاب اسلامی و عناصر وابسته آنان در داخل کشور و نشان دهنده عمق بصیرتی مردم ولایت مدار ایران اسلامی است که بزرگداشت آن گرچه بر فتنه گران بس سنگین است، اما دارای کارکردهایی چون عبرت آموزی از حوادث تلخ سال 1388و یاد آوری سابقه سیاه فتنه گران در حافظه تاریخی مردم و مصونیت بخشی نظام در برابر فتنه های مشابه است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه خاطرنشان كرد: باتوجه به درخواست هاي مكررمردم شريف زيركوه درخصوص گراميداشت ياد و نام شهداي عزيز وهمچنين گراميداشت فرارسيدن سالروز حماسه ملي نهم ديماه،مراسم شبی با شهدا در نقاط مختلف زیرکوه برگزار شد.
میری ادامه داد: در آستانه این روز بزرگ 23 سخنران براي يادآوري اين حماسه عظيم و همچنين يادآوري رشادت ها و از خودگذشتگي هاي شهدا در راه دفاع از ميهن و ولايت به روستاهاي زيركوه اعزام شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا