عمومی

برگزاری مراسم معنوی آغاز سال جدید در گلزار شهدای گمنام حاجی آباد

شهردار حاجی آباد گفت: مراسم معنوی آغاز نوروز همزمان با لحظه تحویل سال در گلزار شهدای گمنام حاجی اباد برگزار خواهد شد.

احسان کریمدادی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به فرار رسیدن سال جدید و بهار طبیعت،اظهارداشت:چون اکثر مردم شهرستان با روحیات و پیشینه مذهبی هستند،معمولا مراسم سال تحویل را در گلزار شهدا یا قبور اموات برگزار می کنند.
شهردار حاجی آباد خاطرنشان کرد:در سالهای گذشته به علت نبود یک مراسم متمرکز در گلزار شهدا،غربت شهدای گمنام شهر احساس می شد بنابراین تصمیم گرفته شد با همکاری و هماهنگی با ناحیه مقاومت بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان،مراسم آغاز سال جدید و سال تحویل در گلزار شهدای گمنام حاجی آباد برگزار شود.
وی با بیان اینکه در جلسه هماهنگی این مراسم،کلیه مسؤولیت ها و وظایف تفکیک شده است،گفت:سعی ما بر این است که یک مراسم معنوی وشاد اسلامی، در خور شان یاد شهدابرگزار شود و از همه همشهریان دعوت می شود تا در این مراسم در کنار شهدا و در جوار بوستان شهدای گمنام شرکت کنند تا با حضور خود گوشه ای از غبار غربت این 5 شهید گمنام شهر زدوده شود و سال 96 سالی همراه با معنویت و با یاد شهدا آغاز شود.
شهردار حاجی آباد ضمن دعوت از خانواده ها،ادامه داد:تمام برنامه ریزی ما این است که یک جلسه معنوی و شاد برگزار شود و تلاش داریم تا یک خاطره خوب برای شهروندان به یادگار بماند.
به گفته وی این جلسه در 30 اسفند ماه راس ساعت 13 و 30 دقیقه آغاز خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا