عمومی

برگزاری مسابقات کیوکوشین کاراته جام فجر در زیرکوه

سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه گفت:یکدوره مسابقه سه جانبه کیوکوشین کاراته درشهرستان زیرکوه بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجربرگزار شد.

محمد کاظم ادیبیان در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،دراین خصوص اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی یکدوره مسابقه سه جانبه کاراته به میزبانی شهرستان زیرکوه برگزار شد.
سرپرست ورزش و جوانان زیرکوه افزود: در این دوره از مسابقات که بمنظور آمادگی بیشتر ورزشکاران برای حضور درمسابقات کشوری برگزار شد بیش از ۷۰نفر از کاراته کاهای شهرستان زیرکوه،شهرستان قاین و شهر اسفدن ،حضورداشتند .
در پایان این رقابتها تیم شهرستان زیرکوه باکسب بیشترین مدال مقام اول و تیم های اسفدن و قاین به ترتیب موفق به کسب رتبه دوم و سوم شدند.
محمدکاظم ادیبیان با اشاره به اینکه نفرات برتر این مسابقات به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد اظهار داشت:نفرات برتر این دوره از رقابتها به مسابقات قهرمانی کشوری سبک کیوکوشین ساکاموتوی جمهوری اسلامی ایران که در ۲۹بهمن ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار میشود اعزام خواهند شد.
ضمنابه نفرات برتر این رقابتها جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه اهدا گردید.
گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین مرتضایی نیا امام جمعه محترم و معزز شهرستان زیرکوه مهمان ویژه این دوره از مسابقات بودند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا