عمومی

برگزاری هرگونه مراسم همراه با تجمع ممنوع

خسروی ، دادستان شهرستان زیرکوه با توجه به شیوع ویروس کرونا و از طرفی فرا رسبدن تعطیلات نوروزی ، مردم را به رعایت برخی نکات توصیه کرد.

خسروی ، دادستان شهرستان زیرکوه با توجه به شیوع ویروس کرونا و از طرفی فرا رسبدن تعطیلات نوروزی ، مردم را به رعایت برخی نکات توصیه کرد.
با عنایت به شیوع ویروس کرونا در کشور و درگیر شدن شهرستان زیرکوه نیز با این ویروس ، ضمن تاکید به مردم شریف شهرستان به عمل بر توصیه های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان زیرکوه ، متذکر می شود تا اطلاع ثانوی از تشکیل هرگونه تجمع برای مراسمات عمومی به منظور حفظ سلامت شهروندان جدا خودداری گردد و در صورت برگزاری مراسم توجها به احتمال تهدید بودن موضوع علیه بهداشت عمومی در وضعیت فعلی از برگزاری جلوگیری و وفق مقررات برخورد خواهد شد .
همچنین با توجه به اعمال بخشنامه مرخصی اخیر رئیس محترم قوه قضائیه و آزادی تعداد زیادی از زندانیان این حوزه با اعطای مرخصی تا پایان تعطیلات عید نوروز ، در این وضعیت ممکن است در مواردی سارقین و یا افراد معلوم الحال فکر تعرض به اموال مردم را در سر داشته باشند که اولا باید این افراد پس از وقوع جرم منتظر برخورد قاطع دستگاه قضایی شهرستان باشند ، و از آنجایی که شیوع پدیده سرقت در منطقه آرامش و امنیت را مختل می سازد از هیچ تلاشی برای مقابله با آن فروگذار نخواهیم کرد.
به ویژه آنکه این دسته از جرائم جنبه عمومی داشته و در صورت گذشت شاکی باز هم کیفر برای مجرم باقی خواهد ماند .
از این رو به مردم شریف شهرستان زیرکوه توصیه می گردد از رها نمودن خودرو و موتورسیکلت ها در فضای باز بدون رعایت نکات ایمنی یا سپردن منزل و اموال به افراد ناشناس و غیر بومی خودداری نمایند.
مید است که با الطاف الهی و همکاری مردم عزیز و در نظر گرفتن نکات بهداشتی و ایمنی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم و همچنین هیچ گونه جرمی در منطقه به وقوع نپیوندد‌.
خسروی _ دادستان شهرستان زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا