عمومی

برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ در زیرکوه/اعزام 65 مبلغ به روستاهای زیرکوه

در آستانه ماه مبارک رمضان،همایش طلایه داران تبلیغ در زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در آستانه ماه مبارک رمضان،همایش طلایه داران تبلیغ در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه برگزار شد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در ابتدای این همایش ضمن خیرمقدم به مبلغین به تبیین نکاتی در خصوص وضعیت منطقه و همچنین تهاجم فرهنگی دشمن پرداخت.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی خاطرنشان کرد:: دشمن می خواهد کاری کند تا کالبد نظام را نگه داشته و داخلش را خالی از اسلام نماید.
وی تصریح کرد:دشمن تلاش دارد نظام را از روحانیت نمی خواهد بگیرد بلکه تمام تلاش تلاشش این است از داخل با نفوذهایی که انجام می دهد ظاهر اسلامی بوده ولی از اسلام خبری نباشد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در ادامه در خصوص لزوم تبیین مسئله صرفه جویی در مصرف آب وروی اوردن به کشاورزی صنعتی بجای سنتی و مواد مخدر و آسیبهای ان مطالبی بیان نمود.
در ادامه حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان ضمن تشکر از سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه بابت تلاش و برنامه ریزی های خوب و سازنده در مناسبتهای فرهنگی خطاب به مبلغین نکاتی در خصوص وضعیت منطقه بیان نمود.
وی از مبلغین خواست تا در زمینه آسیبهای اجتماعی ، مواد مخدر ، بیان احکام شرعی با فنون خاص ، تدبر در قرآن ، فضای مجازی و نکات مثبت و منفی آن ، شبهات ، ترویج زکات ، احیای واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکرآگاه سازی نمایند.
امام جمعه زیرکوه در ادامه گفت: حتما در سالگرد امام راحل برنامه های ویژه در روستاها برگزار و اندیشه های امام را تبیین نمایید.
شایان ذکر است با احتساب روحانیون مستقر ، طرح هجرت و بومی تعداد 65 مبلغ و مبلغه به شهر و روستاهای شهرستان اعزام شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا