عمومی

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در روستای مرزی بارنجگان

کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد (سبک زندگی اسلامی و دوری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد) امروز در حسینیه ام البنین (س) روستای بارنجگان برگزار شد.

حجت الاسلام اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد (سبک زندگی اسلامی و دوری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد) امروز در حسینیه ام البنین (س) روستای بارنجگان با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی ، کمیته امداد حضرت امام ره در مسجد بارنجگان با حضور برادران و خواهران برگزار شد.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با حضور خواهران و برادران روستای مرزی بارنجگان از ساعات 9 لغایت 12 به مدت 3 ساعت در حسینیه ام البنین (س) روستا با حضور صادق زربخت بقایی رئیس پلیس اگاهی و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.
حجت‌الاسلام اسماعیلی بر ضرورت برگزاری از دوره های پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد و گفت: با برگزاری این گونه دوره ها تا حدودی می توان پیرامون تهدیدات ناشی از مواد مخدر روشنگری کرد .
وی با بیان این که سازمان تبلیغات اسلامی برای پیشگیری از اعتیاد ظرفیت فرهنگی عظیمی دارد افزود: این سازمان در بخش پیشگیری از مواد مخدر برنامه هایی دارد تا اقشار تاثیر گذار را آموزش بدهد .
فارابی مدیر کمیته امداد زیرکوه نیز با تاکید بر تاثیر گذاری کارگاههای آموزشی بر پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، گفت: این کارگاه ها ویژه مددجویان کمیته امداد زیرکوه در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا