عمومی

برگزاری کنگره سرداران شهید زیرکوه در دهه فجر/اجرای 200 برنامه محوری و درون پایگاهی در دهه فجر امسال

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: کنگره سرداران شهید شهرستان در شب 22 بهمن ماه با سخنرانی آیت الله رئیسی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، سرهنگ پاسدارحسین میری در نشست خبری برنامه های دهه فجر در جمع خبرنگاران، با تبریک فرا رسیدن دهه فجر،اظهار داشت:ایام الله دهه فجر یادآور رشادت های امام راحل و روحیه استکبار ستیزی امام،روحانیت و مرجعیت و همچنین ولایت مداری و ولایت پذیری مردم ایران بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد:اگر به گذشته برگردیم می بینیم که دهه فجرنشات گرفته و برگرفته از حرکت انقلابی مردم و سخنرانی تاریخی امام راحل در سال 1342 است و این اقدامات بستر ساز و زمینه ساز دهه فجر و ورود امام به ایران اسلامی شد.
وی تصریح کرد:دوازدهم فروردین روزی تاریخی و ماندگار در تاریخ ایران است که در این روز ورود امام به ایران اسلامی صورت گرفت و با ورود امام به نظام 2500 ساله شاهنشاهی به هم ریخت.
میری ادامه داد: همه ساله مردم قدرشناس ایران اسلامی این ایام را گرامی میدارند و مراسم را برای پاسداشت این ایام در اقصی نقاط ایران اسلامی برگزار می کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با اشاره به اینکه شعار محوری امسال گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه ساز امنیت پایدارو تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: همه این قسمت ها از منویات مقام معظم رهبری و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.
وی اذعان داشت:در ایام الله دهه فجر 95 نزدیک به 200 برنامه اجرا خواهد شد که برخی محوری و برخی پایگاهی است و در کنار اینها خود پایگاهها نیز برنامه هایی را اجرا خواهند کرد که در برنامه محوری گنجانده نشده است.
میری ادامه داد:یکی از برنامه های محوری این ایام ،گلباران تمثال مبارک حضرت امام خواهد بود که در روز 12 بهمن ماه با حضور مردم و مسؤولین انجام خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه در ایام دهه فجر چندین یادواره شهدا برگزار خواهد شد،خاطرنشان کرد: یادواره های شهدا به صورت پایگاهی و کنگره سرداران شهید شهرستان در شب 22 بهمن ماه با سخنرانی آیت الله رئیسی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.
وی بیان داشت:از دیگر برنامه های محوری برگزاری جلسات بصیرتی با شعار دهه فجر خواهد بود که با اعزام روحانیون و سخنرانان و هماهنگی که با مجموعه دفتر امام جمعه،سازمان تبلیغات و حوزه علمیه انجام خواهد شد ،روحانیونی جهت تبیین شعار محوری دهه فجر به روستاها اعزام خواهند شد.
میری ادامه داد:از دیگر برنامه های محوری که به صورت نشست های بصیرتی در سطح روستاها برگزار خواهدشد،امید دادن به مردم نسبت به انقلاب اسلامی و زحماتی است که انقلاب اسلامی در طول 4 دهه برای مردم کشیده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه اذعان داشت:یکی دیگر از برنامه های محوری این ایام برگزاری نشست سران ایلات و طوایف شهرستان خواهد بود و یادواره شهدای عشایر نیز در کنار سایر شهدای شهرستان برگزار خواهد شد.
وی اظهارداشت:برگزاری جشنواره سرود فجر،دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان و غیار روبی گلزار شهدا و شرکت با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن ماه از دیگر برنامه های این ایام خواهد بود.
میری تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا یک راهپیمایی در خور شان نظام و انقلاب برگزار نماییم و روحیه استکبار ستیزی مردم را به دشمن نشان دهیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:نور افشانی در شب ۲۲ بهمن امسال به دلیل مصادف شدن با ایام شهادت حضرت فاطمه برگزار نخواهد شد

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا