عمومی

برگزاری گفتمان دینی انقلاب اسلامی در حاجی آباد زیرکوه

گفتمان دینی با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، به همت اداره تبلیغات اسلامی ،‌آموزش و پرورش و کمیته امداد زیرکوه،گفتمان دینی در هنرستان شبانه روزی آیت الله فقیه (ره) با حضور حجت الاسلام عابدی از مبلغین مشهد مقدس برگزار شد.
حجت الاسلام عابدی ، استاد این گفتمان، عنوان کرد: سی و نه سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد و این انقلاب پدیدهای الهی و مبارک با اشاره امام زمان (عج) بود که جهان را به لرزه درآورد و نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرد.
وی با بیان اینکه ما در زمان رژیم منحوس پهلوی حرفی برای گفتن نداشتیم عنوان کرد: اکنون به برکت انقلاب اسلامی تانک ذوالفقار ، موشک بالستیک با سوخت جامد و کسب رتبه های برتر در المپیادهای علمی پیوند مغز و اعصاب داریم
حجت الاسلام عابدی در ادامه با تاکید برنقش ولایت فقیه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در تمام مسائل خصوصا بحرانهای مختلف گفت: ولایت فقیه جایگاه بسیار مهمی در اسلام دارد و مانند نخ تسبیحی است که مهره‌های آن را به هم وصل می‌کند و تسبیح با آن معنا پیدا می‌کند علت تکه تکه شدن افغانستان و نا امنی های فروان آن این است که رهبری مثل رهبر بزرگوار ما ندارد ؛ اگر مقام معظم رهبری باشند نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد و اگر نباشند هر کسی خوراک یک گرگ (استعمارگران و …) می شود.
استاد اعزامی گفتمان دینی دستاوردهای انقلاب اسلامی را عزت و مردم سالاری دینی ، پیشرفتهای علمی و استقلال و عدم وابستگی عنوان نمود و افزود: قبل از انقلاب اسلامی لیست نماینده های مجلس از سفارت های روس و انگلیس می آمد ولی اکنون مردم با رای خود هرکس را بخواهند انتخاب می نمایند.
حجت الاسلام عابدی به فتنه های اخیر اشاره و گفت: هاضمه انقلاب بزرکتر از بحرانهاست و هرچالشی را پشت سرخواهیم کذاشت. دشمنان از کوچکترین مشکل نهایت سوء استفاده را میکنند چون هرحا زخمی بر پیکر انقلاب نشست مگسها دور ان حمع شدند.
در ادامه حجت الاسلام عابدی به سوالات دانش آموزان در این زمینه پاسخ داد که به دو نفر جوایزی از طرف اداره تبلیغات اسلامی اهدا شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا