عمومی

برگزاری گفتمان دینی در دبیرستان ابن سینا حاجی آباد

به همت اداره تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش زیرکوه گفتمان دینی و پرسش و پاسخ دینی در دبیرستان ابن سینا حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به همت اداره تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش زیرکوه گفتمان دینی و پرسش و پاسخ دینی در دبیرستان ابن سینا حاجی آباد برگزار شد.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با اشاره به برگزاری گفتمان دینی در مدارس،گفت: در حال حاضر در بیشتر مدارس شهرستان جلسات گفتمان و پرسش و پاسخ دینی برگزار می شود.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی با بیان اینکه این گفتمانها با موضوعات گوناگون برگزار می‌شود، ادامه داد: بصیرت افزایی، شناخت جایگاه ولایت و امامت،شخصیت شناسی حضرت فاطمه(س) ، امام شناسایی، عفاف و حجاب، آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد، نحوه استفاده از اینترنت و کانال‌های موجود در فضای مجازی، ماهواره و اثرات منفی آن در زندگی ، ترویج سبک زندگی اسلامی و قرانی، اخلاق اسلامی از مهم‌ترین موضوعات این گفتمان‌ها است.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: این جلسات با حضور حجت الاسلام حسینی از اساتید اعزامی از قم در مساجد و مدارس برگزار می شود.
وی در پایان با بیان اینکه اجرای گفتمان یکی از اقدامات خوب تبلیغات اسلامی در راستای توسعه و ترویج آموزه‌ها و شعائر دینی است، اضافه کرد: تبلیغات اسلامی با موضوع نهادینه کردن آموزه‌های دینی و معنوی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اجرای این گفتمان‌ها را در دستور کار خود دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا