عمومی

بسیجیان باید مسئولانی که خود را به خواب زده اند بیدار کنند

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه بسیجی باید از حق خود و مردم دفاع کند،گفت: اگر مسئولی خود را به خواب زده است بسیجیان باید اورا از خواب بیدار کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام مرتضائی نیا صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان زیرکوه با تبریک سالروز تاسیس نهاد مقدس بسیج،اظهارداشت:شاخصه اصلی بسیج که بسیج را ممتاز می کند ولایت مداری بسیجیان است و بسیجی فرامین رهبری را بدون چون و چرا در عمل اجرا می کند.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:امروز ولایت شعاری در مقابل ولایت مداری وجود داردو متاسفانه افراد زیادی ولایت شعاری می کنند و در عمل ولایت را قبول ندارند.
مرتضائی نیا به دست آوردهای بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت:اولین دست آورد های بسیج در دوران دفاع مقدس است و بعد از دفاع مقدس نیز بسیج در دوران سازندگی با روحیه جهادی عمل کرد .
وی بیان داشت:ترویج روحیه مقاومت و الگوی نیروی دفاعی در جهان و مقابله با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی دشمن از دستاوردهای مهم دیگر بسیج است.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر اینکه بسیجی بودن یک افتخار است،‌گفت:بسیج در مقابله با معضلات اجتماعی پیشرو است و باید پیشرو بماند.
مرتضائی نیا با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای مدافع حرم، اذعان داشت:اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز باید در کوچه پس کوچه های تهران با داعش مقابله می کردیم.
وی خاطرنشان کرد:بسیج در جایی که نظام و انقلاب اسلامی نیاز داشته باشد همیشه جلودار است و این را بارها در عمل به اثبات رسانده است .
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه باید روحیه بسیجی را گسترش داد،گفت:شما بسیجیان باید بصیرت خود را بالاببرید،دشمن را بشناسید و خط درگیری با دشمن را بدانید.
مرتضائی نیا تاکید کرد :روحیه مطالبه گری را سرلوحه کار خود قرار دهید و از حق خود دفاع کنید و اگر مسئولی خود را به خواب زده است بسیجیان باید اورا از خواب بیدار کنند.
وی با بیان اینکه بسیجی باید شجاع باشد،گفت:ترس در وجود بسیجی نیست و ما یک جان داریم که آن را در راه ولایت می دهیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا