عمومی

بسیج باید به جایگاه حقیقی خود برگردد/ به برخی مسئولان تذکر جدی می دهم

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه از عدم پاسخگویی برخی مسئولان انتقاد کرد و گفت:من به برخی مسئولان تذکر جدی می دهم و اگر جلوی بسیجیان را باز بگذاریم مطمئن باشید در شهرستان زیرکوه اینچنین مسئولی جای خدمت نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سروان ابراهیم کریمی صبح امروز در اجتماع با شکوه بسیجیان زیرکوه با تبریک سالروز تاسیس بسیج از حضور معنی دار بسیجیان در این همایش بزرگ تشکر کرد و اظهارداشت:شما بسیجیان با حضور خود درد این همایش یک بار دیگر با آرمانهای امام و شهدا تجدید میثاق کردید و بدانید اجر و مزد این حضور کمتر از شهادت نیست چون شهدای ما رفتند که ما آزاده باشیم و استقلال داشته باشیم.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، با تاکید بر اینکه بسیجیان و گردانهای الی بیت المقدس آماده باشند،خاطرنشان کرد:اوضاع جهان به من و شما نوید می دهد که باید رفت و وقتی که مقام معظم رهبری می فرمایند در 25 سال آینده پدیده ای به نام رژیم غاصب اسرائیل نخواهد بود، بنابراین گردانهای الی بیت المقدس باید هوشیار و آماده باشند و خود را از لحاظ جسمی و معنوی تقویت کنند و بسازند.
وی تصریح کرد:امروز دشمن به هم پاشیده این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سردر گم است و متوجه شده که عامل پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،‌توان دفاعی ملت ماست و این را نشانه گرفته اشت.
کریمی بیان داشت: امروز جبهه استکبار از توان نظامی فرزندان این مرز و بوم سیلی خورده است و این را در اتفاقات سوریه و عراق می توان دید.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه اظهارداشت: این حضور بسیجیان این نوید را به شهدا می دهد که اگر شهدا رفتند،نگران نباشید چون جوانان و نوجوانان و پیشکسوتان بسیجی امروز بیش از هر زمان دیگری آماده اندو آنچه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد، به برکت وجود همین بسیجیان است.
وی از بسیجیان خواست به کارهای بزرگ اجتماعی ورود پیدا کنند و گفت: بسیج برای اجرای ماموریت از کسی مجوز نمی خواهد و نیاز به اجازه ندارد و اگر شما می بینید گاهی اوقات با بعضی ها تعامل می کنیم دلیل بر این نیست که برای اجرای ماموریت نیاز به اجازه داریم.
کریمی با بیان اینکه بسیجیان باید در همه زمینه ها پیشرو باشند،گفت:بسیجی باید مسئولین این نظام را به دنبال خود بکشاند و آفرین به شما که امروز شما در این مراسم از مسئولان جلوتر بودید.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه اذعان داشت: امروز در کمال تاسف عده ای حاضر نیستند این حضور چشمگیر شما مردم بسیجی و ولایتمدار و انقلابی شهرستان زیرکوه را ببینند، چشمتان کورباد، مرگ بر شما و ننگتان باد که از این حضور ولایی مردم زیرکوه می ترسید.
وی از بسیجیان خواست به کارهای اقتصادی ورود پیدا کنند و بیان کرد: امروز بسیجی باید در شهر و روستای خود،در گروهان و دسته و حلقات صالحین خود حرف برای گفتن داشته باشد و بتواند روی پای خود بایستند.
کریمی ادامه داد: اقتصاد ، نیاز امروز جامعه ماست و باید به سمت این نیاز حرکت کنید .
من به برخی مسئولان تذکر جدی می دهم
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با بیان اینکه بسیجی باید با تبعیض و بی عدالتی مبارزه کند، گفت: جامعه ما اسلامی است . ما انقلاب کردیم و بیش از 230 هزار شهید داده ایم بنابراین نباید بی عدالتی و تبعیض در این نظام دیده شود اما امروز بعضی از بسیجیان ما از رفتار برخی مسئولان گلایه دارند . چرا مسئولان پاسخگو نیستند؟
وی با اشاره به اینکه چندین نفر تا کنون در این خصوص به ما مراجعه کرده اند، بیان داشت: من به برخی مسئولان تذکر جدی می دهم و اگر جلوی بسیجیان را باز بگذاریم مطمئن باشید در شهرستان زیرکوه اینچنین مسئولی جای خدمت نخواهد داشت.
کریمی با بیان اینکه بسیج باید به جایگاه حقیقی خود در دوران دفاع مقدس برگردد، گفت: همه ما باید در این راه تلاش کنیم و بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم خدمت رسانی به مردم است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه از راه اندازی صندوق های قرض الحسنه برای اشتغال زایی،‌اجرای اردوهای جهادی در همه پایگاههای بسیج واجرای گشت های محله محور در شهرستان زیرکوه در راسنتای اعتلای بسیج خبرداد و گفت:خواسته ای که مقام معظم رهبری از من و شما دارد اعتلای بسیج است .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا