عمومی

بسیج نمادحضورملی،مقاومت ملی وآگاهی یک ملت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه گفت:بسیج نمادحضورملی،مقاومت ملی وآگاهی یک ملت است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام والمسلمین عبدی صبح امروز به مناسبت هفته بسیج، در جمع دانش آموزان دبیرستان حضرت امام خمینی(ره) شاهرخت ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول و تقارن هفته ی بسیج با این ماه و همچنین تبریک پیروزی رزمندگان مقاومت در مقابل داعشیان ملعون و خبیث، اظهارداشت:شكل گيري بسيج به عنوان يك تشکل فراگيرمردمي باپيام پنجم آذرماه پنجاه و هشت در فضاي پيروزي انقلاب اسلامي،ازابتكارات حضرت امام خميني (ره) به شمارمي آيد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد::بسيج به عنوان يك مدل حركت مردمي،ازبي نظيرترين تشکل‌هاي مردمي درسطح جهان است چون هيچيك ازنهادها وحركتهاي اجتماعي درسطح انقلاب‌هاي جهان ودرسطح جنبش‌هاي اجتماعي،هم ازحيث انگيزه درشيوه‌هاي تشکل وهم ازحیث شكل وشاكلةحركت بابسيج قابل مقايسه نیست.
وی با اشاره به این سخن رهبری(بسیجی یعنی علی (ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود) ، گفت: بسیجیان ما باید مولای متقیان علی(ع) را در همه ی کارهای خود به عنوان الگو قرار دهند.
پایگاه مردمی بسیج، مهم‌ترین کانون حفظ و تداوم بسیج است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه با بیان اینکه، پایگاه مردمی بسیج، مهم‌ترین کانون حفظ و تداوم بسیج است،بیان کرد: مهمترین تشکلی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردمبه صورت داوطلبانه در آن حضور یافته و با عضویت در آن، در مقاطع حساس، از ارزش‌های اسلامی و انقلابی دفاع کرده اند، بسیج است.
وی در ادامه افزود: بسیج تمامی اقشار اجتماعی و ادارات و سازمان‌ها را – بسیج دانش آموزی، دانشجویی، جامعه پزشکی، جامعه مهندسین، اساتید دانشگاه، ادارات و خواهران – شامل می‌شود و عاری از محدودیت صنفی، قومی، جنسیتی و شغلی می‌باشد و مرزجغرافیایی ،صنفی وقومی نمی‌شناسد. بسیج همه‌ی اقوام ایرانی،اصناف گوناگون ملی درسطوح مختلف فکری،ازانسان‌های نخبه‌ی برجسته‌ی ممتازدرمیان اهل علم ودانشجویان گرفته تاجوانان و نوجوانان فعال وپرشورجامعه را در بر می‌گیرد.
بسیج نمادحضورملی،مقاومت ملی وآگاهی یک ملت است
حجت الاسلام عبدی با بیان اینکه،بسیج نمادحضورملی،مقاومت ملی وآگاهی یک ملت است،گفت: بسیج جریان و نیرویی مردمی و داوطلبانه، مبتنی بر آگاهی، تعلق خاطر و وفاداری به ارزش‌های برآمده از انقلاب اسلامی است

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا