عمومی

بصيرت ،لازمه عبور از آزمون پيچيده انتخابات

امام جمعه زیرکوه در دیدار پرسنل سپاه گفت:بصيرت ،لازمه عبور از آزمون پيچيده انتخابات است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،كاركنان سپاه زيركوه به مناسب هفته ي عقيدتي سياسي در سپاه ، با امام جمعه شهر حاجي آباد ديدار كردند.
حجت الاسلام ارمغان مسئول دفترنمايندگي ولي فقيه در سپاه زيركوه در این دیدار ضمن تبريك اعياد شعبانيه و گرامي داشت ياد و خاطر علامه شهيد استاد مطهري (ره) از حضور امام جمعه حاجي آباد در برنامه هاي بسيج تشكر و قدر داني كرد.
پاسدار يعني مراقب و نگهبان
در ادامه حجت الاسلام مرتضايي نيا امام جمعه شهر حاجي آباد با تبريك اعياد شعبانيه و روز پاسدار به حاضرين ، گفت: شما پاسداران از همان بدو تشكيل سپاه به فرمان حضرت امام (ره) وظيفه بسيار سنگيني بر عهده شما گذاشته شده است ، و خدا را شكر خوب از عهده ي مسئوليت سنگين و خطير خود يعني پاسداري از انقلاب و ارزشهاي آن بر آمده ايد.
مرتضايي نيا با بيان اينكه پاسدار يعني نگهبان و مراقب، افزود: شما پاسداران وظيفه داريد كه از انقلاب و نظام و ارزشهاي آن در مقابل هجمه هاي خارجي و داخلي محافظت كنيد لذا بايد مانند يك ديده بان بصير آگاهانه وقايع و اتفاقات داخلي و خارجي را رصد كنيد و در مقابل دشمنان و بدخواهان اين نظام مقدس، با اقتدار و صلابت عسل العمل مناسب را انجام دهيد.
بصيرت لازمه عبور از آزمون پيچيده انتخابات
امام جمعه شهر حاجي آباد در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشه كه با توجه به شرايط و اتفاقات جهاني و تمركز قدرت هاي استكباري براي مشكل درست كردن براي اين نظام مقدس ، انتخابان پيش رو از اهميت و پيچيدگي خاصي برخوردار است لذا شما پاسداران به عنوان حافظين ارزشهاي اين نظام مقدس بايد آگاه به مسائل روز باشيد و با بصيرت افزايي و تبيين انديشه هاي رهبري و بيان شاخص هاي كانديداي اصلح در جامعه روشنگري لازم را انجام دهيد.
وي در ادامه خاطر نشان كرد : بصيرت و آگاهي لازمه عبور از امتحان سخت و پيچيده انتخابات است.
بصیرت افزايي جزء وظايف ذاتي يك پاسدار است
در ادامه كريمي جانشين سپاه زيركوه در جمع حاضرين با بيان اينكه، بصیرت افزايي و آگاهي بخشي به جامعه جزء وظايف ذاتي يك پاسدار است، گفت: نگهباني از نظام و ارزشهاي ولاي الهي آن از وظايف ذاتي روحانيت و پاسدارن انقلاب اسلامي است ، لذا ما در انجام اين وظيفه با هيچكس تعارف نداريم.
وی تاکید کرد:براي ما فرد مهم نيست بلکه تفكر افراد مهم است لذا هرجا خداي ناكرده قرار باشد به اين نظام و ارزشهاي آن بي احترامي صورت بگيرد ما پاسداران تا پاي جان محكم خواهيم ايستاد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا