عمومی

بهره‌مندی 83 مرزنشین زیرکوه از خدمات کاروان سلامت هلال احمر

سرپرست جمعیت هلال احمر زیرکوه از اعزام کاروان سلامت به روستای چاه شط و چاه پایاب خبر داد و گفت: 83 نفر از مردم مرزنشین این دو روستا از خدمات این کاروان بهره‌مند شدند.

الله یار توسلی نیا در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:در راستای بهبود سطح سلامت محرومان و ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم، کاروان سلامت این جمعیت،به روستای محروم چاه شط و چاه پایاب از توابع بخش شاسکوه شهرستان زیرکوه اعزام شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر زیرکوه خاطرنشان کرد:در این طرح 82 نفر از مردم محروم این روستا توسط سه پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر ویزیت شدند.
توسلی نیا ادامه داد:در این طرح همچنین مردم مرزنشین این روستا از 4 میلیون ریال خدمات دارویی رایگان بهره مند شدند.
وی با اشاره به اینکه با حضور کاروان سلامت در روستاها مردم با اهداف و فعالیت‌های جمعیت هلال احمر بیشتر آشنا می‌شوند، تصریح کرد: آشنایی بیشتر مردم با اهداف عالیه جمعیت هلال احمر و نیز آگاهی بخشی درباره تأمین سلامت و امنیت غذایی توسط افراد از اهداف این کاروان است.
توسلی نیا، هدف از اعزام کاروان سلامت به این منطقه محروم را کاهش بار روحی نیازمندان و افراد کم‌برخوردار ساکن این روستاها عنوان کرد و گفت: این جمعیت با شناسایی افراد کم‌درآمد در راستای حفظ سلامت آنان گام برمی‌دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا