عمومی

بهره براری و کلنگ زنی 82 پروژه در هفته دولت در زیرکوه

معاون فرماندار زیرکوه در جلسه برنامه ریزی هفته دولت گفت: در هفته دولت سال جاری ۸۲ پروژه با مبلغ تقریبی ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان زیرکوه بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، امین مصطفوی نیا صبح امروز در جلسه برنامه ریزی هفته دولت شهرستان زیرکوه با بیان اینکه دشمنان در آستانه 40 سالگی انقلاب، هجمه های شدیدی علیه نظام و انقلاب به راه انداخته اند، و گاها در آنسوی مرزها ادعاهای واهی مبنی بر براندازی نظام مطرح می کنند،اظهارداشت:این وظیفه دستگاههای اجرایی را بسیار حساس تر می کند تا در هفته دولت و دهه فجر داخل میدان باشند و بتوانند دست آوردهای نظام و انقلاب را تبیین کنند.
معاون فرماندار یرزیرکوه خاطرنشان کرد:در سال جاری با شعار آرامش و امید برنامه های هفته دولت برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد:علاوه بر اینکه پروزه هایی افتتاح خواهد شد و مردم طعم شیرین استفاده از این پروژه ها را خواهند چشید، انتظار داریم مسئولان با حضور در بین مردم روحیه نشاط و امید را در جامعه تزریق کنند.
مصطفوی نیا گفت:در سال جاری ۸۲ پروژه با مبلغ تقریبی ۱۲ میلیارد تومان در شهرستان زیرکوه بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد که از این تعداد،12 پروژه شهری و 70 پروژه روستایی خواهد بود و برای ۳۹ نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
معاون فرماندار زیرکوه بیان داشت:۷۸ پروژه از این تعداد با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان قابل افتتاح است و 4 پروزه کلنگ زنی به مبلغ ۳ میلیارد و 390 میلیون تومان انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: ۳۳ هزار نفر جمعیت شهرستان به نوعی از این پروژه ها بهره مند خواهند شد.
مصطفوی نیا گفت:بهره برداری از پروژه های آبیاری تحت فشار جهاد کشاورزی،بهره برداری از پروژه بزرگ پرواربندی و کلنگ زنی کمپ گردشگری کویر همت آباد از برنامه های شاخص در هفته دولت خواهد بود.
معاون فرماندار زیرکوه بیان داشت:دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران،دیدارهای مردمی ، غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا،اجرای برنامه های ورزشی،برگزاری جشن های متناسب با هفته دولت از جمله برنامه های هفته دولت در شهرستان زیرکوه خواهد بود.
مصطفوی نیا با توجه به برگزاری کنگره ۲ هزار شهید استان،گفت: در شهرستان زیرکوه اقدامات خوبی تاکنون انجام شده و بخشی از مقدمات آماده شده و انتظار داریم همه عزیزان کمک کنند تا برنامه درخوری در شهرستان اجرا شود.
وی تصریح کرد:همه ما مدیون خون شهدا هستیم و هرکسی به نوعی که می تواند در این عرصه کمک کند.
گفتنی است در پایان این جلسه به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران زیرکوه تجلیل شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا