عمومی

بهره برداری از پروژه روکش آسفالت بلوار امام رضا(ع) شهر حاجی آباد

در دومین روز از دهه فجرپروژه روکش آسفالت بلوار امام رضا(ع) شهر حاجی آبادبه بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در دومین روز از دهه فجر با حضور جمعس از مسؤولان ،پروژه روکش آسفالت بلوار امام رضا(ع) شهر حاجی آبادبه بهره برداری رسید.
عملیات روکش آسفالت بلوار امام رضا(ع) شهر حاجی آباد بعد از اتمام پروژه گازرسانی به شهر حاجی اباد به مساحت 60 هزار متر مربع انجام گردید.
برای اجرای این پروژه 12 میلیارد ریال از محل منابع داخلی و منابع تملک و دارایی هزینه شده است.
شهردار حاجی اباد در مراسم افتتاح این پروژه با تبریک ایام الله دهه فجر،اظهارداشت: از 3سه سال قبل که توفیق خدمت به شهروندان در شهرداری حاجی اباد نصیب شد ،یکی از اولویت های اصلی ما عملیات روکش آسفالت بلوار امام رضا (ع) شهر حاجی آباد بود زیرا وضعیت زیاد جالبی نداشت اما با توجه به اجرای خط انتقال و شبکه گاز شهری این امکان و جود نداشت و بعد از پایان عملیات گازرسانی ، عملیات روکش آسفالت با سرعت شروع شد و سعی کردیم با دقت به انجام برسد.
احسان کریمدادی خاطر نشان کرد:در طول این سه سال به لطف خداوند و کمک مسؤولان شهرستان سفرهایی به مرکز استان و تهران انجام شد و کمک های بسیار خوبی در بحث قیر رایگان دریافت شد که در این مدت توانستیم حدود 200 هزار متر مربع از معابر شهر حاجی آباد به ارزش ریالی تقریبا 4 میلیارد تومان را آسفالت نمائیم.
وی تصریح کرد:با اعتباراتی که ان شاءاله در سال جاری تعلق خواهد گرفت حدود 50 هزار متر مربع دیگر از معابر خاکی شهر آسفالت خواهد شد و امیدواریم بتوانیم معابر خاکی شهر را کاهش دهیم.
شهردار حاجی آباد ادامه داد:در حوزه جمع آوری آب های سطحی و جوی و جدول و اجرای آیلند، حدود 250 میلون تومان و در حوزه توسعه فضای سبز شهری نیز حدود 350 میلیون تومان هزینه شده است و با کمک هایی که تا پایان سال تخصیص خواهد خورد این ارقام بیشتر خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا