عمومی

بهره برداری از 58 پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در زیرکوه/مشعل گاز با حضور استاندار روشن می شود

فرماندار زیرکوه گفت: 58 پروژه عمرانی با اعتبار 560 میلیارد ریال در دهه فجر امسال در این شهرستان افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده صبح امروز در جلسه برنامه ریزی دهه فجر ،اظهارداشت:سعی شود در برنامه های مهم فرهنگی ،تبلیغی که در این ایام برگزار می شود از صاحبنظران و افرادی که در حوادث سالهای انقلاب حضور داشته اند و می تواند برای نسل جوان مفید باشد استفاده شود.
فرماندار زیرکوه تاکیدکرد:باید تلاش شودبرنامه هایی که در ایام دهه فجر برگزار می شود ، از شکل سنتی و فرم یکنواختی که در گذشته داشته خارج شود و از خلاقیت ها ،نوآوری ها و استفاده از امکانات و روش های نوین برای انتقال مفاهیم اصلی انقلاب و اهداف انقلاب خصوصابه نسل جوان استفاده شود.
وی اذعان داشت:با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی احتمال رنگ و بوی انتخاباتی در برنامه های دهه فجر وجود دارد،بنابراین باید سعی شود که به حدیت از این موضوع پرهیز شود و اجازه ندهیم برنامه های ما در این دهه به متینگ های تبلیغاتی جناح های سیاسی تبدیل شود و باید هدف ما فقط و فقط گرامی داشت ایام الله دهه فجر و تبیین ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین دیدگاههای امام راحل و مقام معظم رهبری باشد.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه برنامه های این ایام محورهایی دارد،خاطرنشان کرد:بصیرت افزایی،دشمن شناسی و تقویت و ایجادروحیه شادابی و امید در مردم از مواردی است که باید حتما در برنامه ها مد نظر قرار گیرد.
خانزاده ادامه داد:در کنار برنامه های فرهنگی و تبلیغی که با حضور همه دستگاهها در این ایام برگزار خواهد شد،برخی از پروژه های عمرانی شهرستان که تکمیل شده و آماده بهره برداری است ،افتتاح خواهد شد.
وی بیان داشت:در ایام دهه فجر 58 پروژه با اعتباری بالغ بر 560 میلیارد ریال در شهرستان زیرکوه به بهره برداری خواهد رسید که قریب به 29 هزار نفر از مزایای این طرح ها بهره مند خواهند شد و با افتتاح این طرح هابرای 36 نفر شغل پایدار ایجاد می شود.
خانزاده،تصریح کرد: گازرسانی به شهر حاجی آباد مرکز شهرستان با اعتبار 468 میلیارد ریال از مهمترین پروژه‌های افتتاحی است و ان شاءالله مشعل گاز با حضور استاندار در شهر حاجی آباد روشن خواهد شد و مردم شهرستان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
فرماندار زیرکوه ،مجتمع آبرسانی فندخت با اعتبار 16 میلیارد ریال، جاده روستایی علی آباد – پیشبر با اعتبار 11میلیارد و 250 میلیون ریال، سالن ورزشی روستای آبیز با اعتبار 9 میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های افتتاحی مهم شهرستان ذکر کرد.
وی خاطرنشان کرد:اجرای رژه موتوری،گلباران تمثال امام راحل و غبارروبی گلزار شهدای گمنام از برنامه هایی خواهد بود که در اولین روز دهه فجر انجام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا