عمومی

بهره برداری از 65 پروژه در زیرکوه/فرماندار:دستگاههای اجرایی به دنبال آمار سازی نباشند

65 پروژه با اعتبار بیش از 9 میلیارد و 765 میلیون تومان در طول هفته دولت در شهرستان زیرکوه کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده در جلسه ای که به منظور برنامه ریزی هفته دولت در فرمانداری شهرستان زیرکوه برگزار شد،اظهارداشت:65 پروژه با اعتبار بیش از 9 میلیارد و 765 میلیون تومان در طول هفته دولت در شهرستان زیرکوه کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.
فرماندار شهرستان زیرکوه با بیان اینکه مدیران دستگاههای اجرایی به دنبال آمار سازی و اغراق نباشند گفت : برنامه های هفته دولت باید در شان مردم و گزارش عملکردها مستند و قابل دفاع باشد.
دولت به آنچه وعده داده عمل کرده است
معاون فرماندار زیرکوه نیز در این جلسه از عملکرد 4 ساله دولت دفاع کرد و خاطرنشان کرد: با وجود تمام سنگ اندازی ها دولت به آنچه وعده داده عمل کرده است.
امین مصطفوی نیا از کلنگ زنی کارخانه بسته بندی محصولات کشاورزی با مبلغ 1 میلیارد و 900 میلیون تومان در هفته دولت خبر اد و گفت:این پروژه بزرگ را به فال نیک خواهیم گرفت تا با توجه به آماده بودن زیرساخت های شهرک صنعتی حاجی آباد و تعاملی که دولت با سرمایه گزاران و صنعتگران بومی و غیر بومی دارد در آینده نزدیک شاهد رونق شهرک صنعتی نیز باشیم .
وی به مدیران اجرایی تاکید کرد: پروژه هایی که برای افتتاح در هفته دولت برنامه ریزی می کنند 100 درصد قابل افتتاح باشد و تمام نواقص آن قبل از افتتاح برطرف شود.
مصطفوی نیا با بیان اینکه آمار سازی بر خلاف اصل صداقت دولت تدبیر و امید است از مدیران خواست با مردم صادق باشند و حتی اگر یک قسمت از پروژه ای قبلا به بهره برداری رسیده آن را از لیست پروژه های افتتاحی امسال حذف کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا