عمومی

به طرح اوقات فراغت باید به عنوان مساله ای جدی نگاه شود

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:اوقات فراغت یکی از مسائل مهم نوجوانان و جوانان است و به طرح اوقات فراغت باید به عنوان مساله ای جدی نگاه شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه ساماندهی پایگاههای اوقات فراغت شهرستان زیرکوه با حضور مربیان این طرح در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه برگزارشد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در این جلسه با تاکید بر غنی سازی پایگاههای اوقات فراغت،اظهارداشت:اولین جلسه ستاد سامان دهی پایگاههای اوقات فراغت و طرح سامان دهی جوانان باهدف برنامه ریزی و پر کردن بهینه وقت جوانان و نوجوانان شهرستان مرزی زیرکوه برگزار شد چرا که سامان دهی جوانان یکی از وظایف این ستاد می باشد.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی با بیان اینکه امروزه ، در سراسر جهان مسئله اوقات فراغت ابعاد تازه اي يافته و جايگاه خاصي دارد،خاطرنشان کرد: اگر اوقات فراغت برنامه ريزي صحيح نداشته باشد ، جامعه را به انحراف مي کشاند و باعث فساد و تباهي مي شود.
وی تصریح کرد:اوقات فراغت یکی از مسائل مهم نوجوانان و جوانان است که شناخت نیازمندی ها و رفع احتیاجات و برنامه ریزی صحیح برای اوقات فراغتی که آنها در اختیار دارند باعث می شود تا خلاقیت ها، نوآوری ها همراه با تفکر سیال نمود خود را نشان دهند.
سرپرست اداره تبیلغات اسلامی زیرکوه گفت:در ايام تابستان بايد به بهترین شکل فعالیت نموده و با اجرای برنامه های مفید و پربار، فضایی مناسب برای رشد و شکوفایی خلاقیت و استعداد جوانان و نوجوانان شهرستان فراهم نماییم.
گفتنی است پایگاههای اوقات فراغت شهرستان مرزی زیرکوه در تابستان 96 در روستاهای استند ٬ بارنجگان ٬آبیز ٬گزخت و شهرهای زهان و حاجی آباد برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا