عمومی

بیانیه اساتید و طلاب حوزه علمیه حاجی آباد

اساتید و طلاب حوزه علمیه حاجی آباد در واکنش به سخنان اخیر استاندار خراسان جنوبی بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اساتید و طلاب حوزه علمیه حاجی آباد در واکنش به سخنان اخیر استاندار خراسان جنوبی بیانیه ای صادر کردند.
متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اینک که در آستانه یوم الله نه دی ،سالروز پیروزی لشکر بصیرت حسینی بر لشکر جهل یزیدی قرار گرفته ایم وهمگان شاکر وسپاسگزار توجهات حضرت حق به این ملت آزاده خواه مومن هستیم سخنانی اززبان شخصیت نخست اجرایی استان به گوش می رسد که هیچ همسویی و هماهنگی با آرمانها ی انقلاب وشهدا ندارد.
اگر این سخنان را از رادیوهای بیگانه وبدخواهان نظام می شنیدیم جای هیچ تردیدی نبود زیرا از کوزه آن تراود که در اوست
اما اینکه ، نماینده دولت در استان برای رسیدن به مطامع سیاسی چند روزه دنیای خویش از خون پاک شهدا عبور کرده ویادواره این شهدای عزیز را مزاحمی برای کسب امتیازت سیاسی خود وجناح متبوعش میبیند دردیست که فریادش آسمانها را به گریه وا می دارد.
جناب اقای استاندار فراموش نکید اگر شما و هم حزبیهایتان امروزه بر اریکه قدرت تکیه زده اید ومناصب وکرسیهای حکومت را بدست گرفته اید از رهگذر خونهای پاک همین شهداست.
شهدا یی که از جان خویش جانانه گذشتند تا جان من وتو جانانه درامنیت وآسودگی ، از بلاها وخطرها قرار بگیرد
راه ورسم سپاس از این افلاکیان مقدس این نیست که برای تداوم قدرت خویش از خون پاک ایشان عبور کنیم واستمرار حیات سیاسی خود را در نفی این افلاکیان فرشته نشین ببینیم.
جناب استاندار ، اگر جسم خونین شهدا در میان خاکها قرار گرفته ودر جمع ما نیست اما وارثان آنان ، پدرها ومادران، فرزندان ونونهالان شهدا هنوز در جمع ما قرار دارند هنوز مادران شهیدی هستند که زخمهای فراق فرزندشان التیام نیافته
جناب استاندار فاین تذهبون ؟؟؟ به کجا چنین شتابان وافسار گسیخته می تازید ؟؟؟
آیا نباید حداقل از خانوادهای عزیز شهدا وبازماندگان ایشان حیا کرد ؟؟
ما طلاب ولایت مدار حوزه علمیه شهرستان زیرکوه به همراه روحانیت انقلابی منطقه ، ضمن انزجارومحکومیت این موضع گیری ناشایست نماینده ارشد دولت در استان اعلام میکنیم ا گرچه شهدای عزیز از میان ما پرکشیدند وجمعمان را از وجود خود خالی نمودند اما خون پاک شان همچون آب زلایی در سرتاسر رگهای وجودمان درجریان وسیلان میباشد
اعلام میداریم خونشان به ناحق ریخته نشده که به ناحق یاد وخاطرهشان را از اذهان محو کنیم وخاطره شان را به خاک بسپاریم آنان در مسیر حق بوده اند ودر مسیر حق به ولی زمانشان لبیک گفتند ودر مسیر حق شربت شهادت نوش کرده اند.
شهادتشان محکمترین سند ،خونشان آشکار ترین نشان بر حقانیتشان می باشد.
امید است جناب استاندارمحترم همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند که بهترین تبلیغ در عرصه انتخابات ،کار وتلاش برای گره گشایی از کار مردم میباشد نه پشت کردن به شهدا ومردم ، این منش وراه رسم را نصب العین خود کرده وضمن ابراز تبری وعذر خواهی از موضع گیری اخیر خود ، با انجام کارهای مفید وسازنده در خدمت رسانی به مردم محروم استان گذشته خویش را جبران نماید.
طلاب وروحانیت انقلابی شهرستان زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا