عمومی

بیکاری و مشکلات اقتصادی با رعایت اقتصاد مقاومتی رفع می شود/ مشارکت حداکثری در انتخابات باید در دستور کار همه قرار بگیرد

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: با اقتصاد مقاومتی می‌توان معیشت را اصلاح و بیکاری و مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز ، سردار آسودی در نشست روشنگری که به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسجد جامع علی بن ابیطالب (ع) آبیز برگزار شد با بیان اینکه ما هم‌اکنون در امنیت کامل و جزو امن‌ترین کشورها هستیم، اظهار داشت: مردم در آرامش و امنیت کامل زندگی می‌کنند اما در دو حوزه اقتصاد و دیگری فرهنگ ضعف داریم.
وی با گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران، بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماموریت دارد که از انقلاب اسلامی و دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی پاسداری و مواظبت کند که مورد تهدید قرار نگیرد.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه اذعان داشت: انقلاب اسلامی که به دست مردم بر پا شد در این 39 سال ثابت کرد که توانمندی اداره یک جامعه سیاسی و اجتماعی را دارد و سپاه در محور اصلی این انقلاب نقش آفرینی کرده است.
سردار آسودی خاطرنشان کرد: ما در علم و فناوری قله‌ها را فتح کردیم و در موضوعات مختلف علمی جزء رده های چهارم تا هفتم جهان هستیم و در حوزه نظامی و دفاعی در شرایطی که حتی سیم خاردار را از سایر کشورها وارد می‌کردیم و هیچ نداشتیم و در این چند سال با تلاشی که دانشمندان و نظامیان ما کردند به پیشرفتهای عظیم نظامی و دفاعی دست یافتیم.
وی گفت: امروز به برکت مطالعات و تحقیقاتی که پاسداران انقلاب اسلامی و پدر موشکی ایران شهید تهرانی مقدم در این چند سال انجام داده‌اند، توانمندی موشکی ما در حد بسیار عالی است به طوری که آمریکا از ما وحشت دارد و مدام می‌گوید که ایران نباید سلاح موشکی داشته باشد و ما هم اکنون این اقتدار را داریم که در دریا و زمین و آسمان هر کسی که قصد دست درازی داشته باشد را مورد هدف قرار دهیم.
این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: ما هم اکنون در امنیت کامل قرار داریم و جزو امن‌ترین کشورهای دنیا هستیم و مردم در آرامش و امنیت کامل زندگی می‌کنند، اما در دو حوزه ضعف داریم، یکی اقتصاد و دیگری فرهنگ که مسئله اقتصادی دست دولت است و قوه مقننه و قضائیه باید کمک کنند و جدی بگیرند و باور کنند که با اقتصاد مقاومتی می‌توان معیشت را اصلاح و بیکاری و مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.
سردار آسودی با اشاره به نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری گفت: در بحث انتخابات چند توصیه مقام معظم رهبری داشته‌اند که اولی مشارکت حداکثری است و باید توجیه کنیم که پای صندوقهای رای حاضر شویم و رای خود را بدهیم ، چرا که هر چه مشارکت ما بیشتر شود دشمنان ناامید و دوستان خوشحال می‌شوند.
وی افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات باید در دستور کار همه ما قرار بگیرد و هر استان از استان دیگر سبقت بگیرد.
کارشناس مسائل سیاسی دومین توصیه مقام معظم رهبری را رای دادن به فرد اصلح تر برشمرد و گفت: همه آنهایی که احراز صلاحیت شده‌اند اصلح هستند ولی باید به آن کسی رای داد که از همه بهتر و اصلح‌تر است و این امر یک شاخصه‌هایی هم دارد و آن شاخصه‌ها باید رعایت شود، یکی اینکه در طراز انقلاب اسلامی و در طراز مردم باشد و پای انقلاب بایستد و این شاخصه‌ها ما را مکلف می‌کند که به فرد اصلح رای بدهیم.
سردار آسودی تصریح کرد: برنامه‌های نامزدها باید مشخص و دقیق باشد و براساس یک نظریه و برنامه طراحی شود و فرد اصلح باید برای بیکاری و اقتصاد برنامه داشته باشد.
وی ادامه داد:رئیس جمهوری که انتخاب شود باید درد دردمندان را بفهمد و وزرایی که انتخاب می‌کند باید انقلابی، با عمل و روحیه انقلابی، تدین و اهل قرآن و خدا مهمتر از همه در مقابل دشمن بایستد و یک ذره از حقوق مردم و کشور کوتاه نیاید، چرا که دشمنان و در راس آنها آمریکا به دنبال این هستند که به هر شکل ممکن به ایران و اسلام ضربه بزنند و چهره اسلام را خراب کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا