عمومی

تا بسیج هست نظام از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

امام جمعه زیرکوه گفت: تا بسیج هست نظام از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و در پیش رو پرداخت.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به رحلت پیامبر نور و رحمت ص گفت:عالم سراسر سر سفره پیامبر نشسته امد و حلقه اتصال فرشتگان و عالم با خداوند پیامبر است.آن چه امروز اهمیت دارد وحدت مسلمانان است.
وی با بیان اینکه محرم و صفر به اتمام می رسد:خاطرنشان کرد: این توشه های معنوی را از دست ندهید.
مرتضایی نیا با اشاره به هفته وقف ضمن تشکر از رویکرد مردمی اداره اوقاف گفت: رویکردتان مردمی ، احیا امامزاده ها مساجد و موقوفات باشد.
وی بیان داشت:وقف بال پرواز و از خود گذشتن و به خدا رسیدن است لذا سعی نمایید موقوفاتی برای حوزه های علمیه و امور خیر داشته باشید.
خطیب جمعه زیرکوه با اشاره به هفته بسیج گفت: بسیج یادگار امام بزرگوار و‌مدرسه عشق است و بزرگداشت آن نیاز جامعه امروزی است آنچه عراق سوریه و یمن را نجات می دهد روحیه و فرهنگ بسیجی است.
وی ادامه داد:مقام معظم رهبری می فرمایند: هفته بسیج بهانه زنده نگه داشتن روحیه بسیجی در بین آحاد مردم است.
مرتضایی نیا گفت: تا بسیج هست نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.
وی با تسلیت شهادت امام رضا ع با بیان سخنی از مقام معظم رهبری گفت : پیام زندگی پر ماجرای ایشان مبارزه دائمی و خستگی ناپذیری است.
حجت الاسلام مرتضایی نیا به حرکت هیاتهای مذهبی در روز شهادت به امامزاده سعد الله شاهرخت اشاره و‌گفت: موکب ایجاد کردن در مسیر راه کاروان پیاده ذخیره آخرت است.
وی به زلزله کرمانشاه اشاره و اظهارداشت: در این حادثه حس نوع دوستی ملت بزرگوار به نمایشذگذاشته شد و‌پیام پر مغز مقام معظم رهبری ، حضور رئیس جمهور محترم و نیروهای ارتش و سپاه قابل تقدیر است.
حجت الاسلام مرتضائی نیا به ائتلاف عوام فریبانه غربیها در مقابله با داعش اشاره و‌ تصریح کرد: از این فریبکاریشان جز پرونده سیاهی باقی نماند و‌ این تروریستها نابود شدند.
وی ادامه داد: عربستان که خودش را خادم الحرمین می داند امروزه در عراق و یمن هر جنایتی می کند و امروزه در توطئه جدیدش با حامیان غربی وقتی ثبات و امنیت لبنان را مشاهده کردند اقدام به فراخواندن سعد حریری نخست وزیر لبنان کردند و با تهدید و وعده و وعید او را زندانی نمودند.
وی ادامه داد: آنها کور خوانده اندو مردم آگاهند و نقشه های انها نقش بر آب خواهد شد.
خطیب جمعه زیرکوه به توطئه های آمریکا و فرانسه اشاره و‌اذعان داشت: دشمنان تلاش دارند ایران اقتدار موشکی نداشته باشد در حالی که دین ما به ما می آموزد دکترین دفاعی را دنبال کنیم تا در فضای حکومت کردن گرگهای درنده در دنیا شکست نخوریم چون اگر مجهز نباشیم مورد تجاوز قرار می گیریم.
وی تاکید کرد:ما در خصوص توان موشکی نه مذاکره و‌نه معامله نخواهیم کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا