عمومی

تجلی برآئت و غضب الهی، شعار مرگ بر اسرائیل است

امام جمعه زیرکوه گفت: تجلی برآئت و غضب الهی، شعار مرگ بر اسرائیل است

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تقوا حریم نگه داری برای ذات مقدس ربوبی انجام واجبات و ترک محرمات است .
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته جاری،به روز پژوهش اشاره و اظهارداشت:بع فرموده امام علی (ع) هیچ کرداری مثل پژوهش نیست و پایه و زیر بنای اقتدار امروز و آینده ما وهم قدرت سیاسی و اقتصادی و فرهنگی در علم است.
خطیب جمعه زیرکوه به شب یلدا اشاره و آن را واژه ای سریانی به معنای میلاد دانست و‌گفت: چون با میلاد حضرت عیسی ع تطابق دارد به این نام نامیده شده است.
حجت الاسلام مرتضایی نیا شب نشینی دید و بازدید و صله رحم از کارهای خوب و ارزشمند این شب دانسته و گفت سعی نماییم با سیره اهل بیت آشنا شویم.
وی سپس به سالروز شهادت دکتر مفتح اشاره و با بیان اینکه ثمره وحدت حوزه و دانشگاه ،آبادی دین و دنیای جامعه است،‌گفت: این شهید بزرگوار منادی وحدت حوزه و دانشگاه و یکی از خصوصیات ایشان تلاش بی دریغ و دلسوزانه در راه وحدت حوزه و دانشگاه بود.
حجت الاسلام مرتضایی نیا به طرح ترامپ در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف گفت : صحبتهای این دیوانه آمریکایی فروپاشی رژیم صهیونیستی را نزدیکتر می کند .
وی سپس با بیان سخنی از مقام معظم رهبری در این خصوص گفت: ایشان کلید غلبه بر دشمنان اسلام را آزادی فلسطین می دانند .
تجلی برآئت و غضب الهی، شعار مرگ بر اسرائیل است
حجت الاسلام مرتضایی نیا از خفقان کشورهای عربی و اسلامی انتقاد و‌گفت: کسانی که خودشان را خادم الحرمین می دانند اگر از اسلام دم نی زنند فلسطین هم مسلمان اند و اگر هم از عربیت دم می زنید اینان عرب اند .چرا خفقان گرفته اید؟!!!
وی به کشتی نگرفتن علیرضا کریمی کشتی گیر ایرانی با نماینده رژیم غاصب اسرائیل گفت : وی کاری فراتر از قهرمانی انجام داد و‌خنده بر لبان رهبری نشاند و رهبری از ایشان قدردانی و وی را نمادی از غیرت ایرانیان دانستند.
امام جمعه زیرکوه در پایان خواستار کمک مردم به زلزله زدگان کرمانشاه و همچنین همکاری متقابل مردم و پلیس با یکدیگرشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا