عمومی

تحریف و تخریب شورای نگهبان به نفع نظام نیست/حفظ کرامت معلمین واجب است

امام جمعه زیرکوه گفت: تحریف و تخریب شورای نگهبان نه به نفع نظام و نه به نفع انقلاب است بلکه باید این شورا را تقویت کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ، اظهارداشت: اولین حق خداوند متعال این است که او را عبادت کنیم و عبادتی مورد قبول است که در آن اخلاص وجود داشته باشد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته پیش رو سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت و اظهارداشت: این نهاد نظارت بر انتخابات پرشماری را تجربه کرده است و با وجود تمام هجمه ها و اتهامات از سوی دشمنان نظام،همیشه وظایف قانونی خود را به نحو احسن انجام داده است.
وی از دست اندرکاران این نهاد تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت:تحریف این شورا نه به نفع نظام و نه به نفع انقلاب است بلکه باید این شورا را تقویت کرد.
مرتضائی نیا ،با اشاره به همبستگی ملی در دفاع از ارکان مقدس نظام و رهبری و پایان دادن به آشوب در سال 1378،گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول دوران 38 ساله خود هم فتنه ها را دیده ،هم موانع و هم بحران ها و همه این موارد را پشت سر گذاشته است که این پشت سرگذاشتن فتنه ها با حضور هوشمندانه مردم بزرگوار و تدبیر امام راحل و در حال حاضر با تدبیر و هدایت های رهبر معظم انقلاب خنثی شده است.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت:مردم بدانند و ببینند کسانی که سال ۷۸ و ۸۸ فتنه گری کردند الان کجا هستند و جیره خوار چه کسانی هستند و فتنه گران بدانند اگر دوباره افرادی قصد فتنه گری داشته باشد مردم بیدارند و سیلی محکمی به فتنه گران خواهند زد.
وی با اشاره به تاسیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان رهبری از نهادهای ارزشمند و کم نظیر نظام است که در حساسترین عرصه که انتخاب رهبر است انجام وظیفه می کند این مجلس تا الان امتحان بسیار خوبی پس داده است و بهترین امتحان این مجلس ،انتخاب مقام معظم رهبری بود.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به هفته عفاف و حجاب ،خاطرنشان کرد:حجاب هم برای تعالی و هم کرامت زن واجب است و عفاف و حجاب برای زن مصونیت است نه محدودیت و بدحجابی یکی از جنگهای نرم دشمن است که خواهران باید مراقب این موضوع باشند.
مرتضائی نیا با تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق ع تاکید کرد: امام صادق مرد مبارزه در لحظات حساس بود و ان شاء الله مراسم عزادای سالروز شهادت آن حضرت مثل هر سال باشکوه برگزار خواهد شد.
حفظ وحدت ،اولویت عراقی ها بعد از آزادی موصل
وی با اشاره به حادثه آزادسازی موصل یاد شهدای این راه را گرامی داشت و گفت:پیروزی موصل پایان عمر خلافت ساختگی داعش و نقشه های تفرقه انگیز آمریکایی ها در منطقه بود.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:آنچه اموز بعد از آزادسازی موصل،اولویت عراقی هاست حفظ وحدت و یکپارچگی است. عراقی ها باید هوشیار باشند در برابر شایعات و در روابط خود با غرب خصوصاآمریکا تجدید نظر کنند.
مرتضائی نیا با اشاره به مصرف بالای برق، تاکید کرد: همه مردم در مصرف برق همکاری کنند و صرفه جویی نمایند تا قطعی برق در شهرستان وجود نداشته باشد.
مرتضایی نیا با اشاره به سالگرد ارتحال آیت الله فقیه،گفت:این عالم فقید خدمات بسیار ارزشمندی در شهرستان زیرکوه داشته اند و الحمدلله نام ایشان در شهرستان زیرکوه خوب درخشیده است و خوب می درخشد.
امام جمعه زیرکوه اظهار کرد: آنچه ما از آموزش و پرورش انتظار داریم این است که انتخابات تمام شد و بحث های سیاسی را کنار بگذارند اما به گوش می رسد که مدیران و معلمان با تجربه را از بدنه آموزش و پرورش بر می دارند و این خیانت به آموزش و پرورش و مردم است.
مرتضائی نیا با بیان اینکه این مسائل به ضرر شهرستان است،بیان داشت:حفظ کرامت معلمین واجب است و معلم و مدیری که بیش از ۲۰ سال تجربه کاری دارد به خاطر مسایل سیاسی کنار گذاشته می شود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه مردم شما را رصد می کنند و کارهای شما را رصد می کنند،تاکید کرد:سیاست بازی را وارد آموزش و‌پرورش نکنید و حزب و حزب بازی و سیاست بازی را بگذارید برای جلسات خصوصی خود زیرا این موضوع این خیانت به مردم و دانش آموزان است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا