عمومی

تخریب نهادهای انقلابی جفا به نظام است/سپاه دست مسؤولی که برای مردم ونظام کار کند را می بوسد

مبلغ فرهنگی ناحیه سپاه زیرکوه گفت:سپاه پاسداران دست هر مسئولی را که برای مردم و میهن اسلامی تلاش کند و در خط ولایت گام بردارد می بوسد و هر کمکی از دستش برآید انجام می دهد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز دکتر محمد حسین سلحشور امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بخش شاسکوه با بیان اینکه 22 بهمن سرآغاز رهایی ملت ایران از یوغ استکبار جهانی و دنیای غرب بود اظهار داشت : ملت ایران از 22 بهمن سال 57 تا 22 بهمن سال 95 با عملی کردن شعار نه شرقی ، نه غربی-جمهوری اسلامی ، عملا آمریکا و ایادی آن را زیر پا گذاشت و به جهانیان این درس مهم و ارزشمند را داد که می شود با توکل بر خدا و تکیه بر اصول انقلابی و ارزشهای اسلامی در برابر دنیای غرب قاطعانه ایستاد و علی رغم تمام توطئه های دنیای استکبار به سر کردگی آمریکای جنایتکار ، خم به ابرو نیاورد .
هادی سیاسی ناحیه سپاه زیرکوه ،با اشاره به وحدت شیعه و سنی خاطرنشان کرد : یکی از برکات انقلاب اسلامی وحدت شیعه و سنی و حاکمیت اسلام ناب محمدی در ایران بود و شیعه انگلیسی که امروز در Mi6 انگلستان و سنی آمریکائی که امروز در CIA آمریکا فعالیت می کنند هر دو خائن هستند و آب به آسیاب دشمن می ریزند .
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان زیرکوه در ادامه با اشاره به تحریم ها ، ترورها و جنگ 8 ساله دنیای استکبار علیه انقلاب اسلامی ،تصریح کرد: در جنگ 8 ساله برای اولین بار در طول تاریخ ایران حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان را از دست ندادیم و در این نبرد نابرابر که صدام توسط 46 کشور دنیا پشتیبانی می شد با تقدیم 220 هزار لاله سرخ به همت بسیجیان دلاور پیروز شدیم .
مبلغ فرهنگی ناحیه سپاه شهرستان زیرکوه در ادامه سخنانش با اشاره به شیوه های استعماری غرب به تشریح 3 روش استعماری در طول تاریخ اشاره کرد و افزود : دنیای غرب تا کنون 3 روش استعماری را در کشورهای هدف خود اعم از استعمار کلاسیک یا کهنه مثل استعمار هندوستان توسط انگلستان، استعمار نو مثل حاکم کردن خاندان پهلوی توسط انگلیس خبیث و آمریکای جنایتکار در ایران واستعمار مدرن و فرانو که از همه مهم تر است را بکار گرفته است .
وی با اشاره به استعمار فرانو و مدرن اظهار داشت : در این شیوه دشمن نه سرزمینی را تصاحب می کند و نه افرادی را مثل رضا خان و محمد رضا پهلوی حاکم می کند بلکه از طریق جنگ نرم کاری می کند که مسئولان آن کشور حرف دشمن را بزنند و نقشه های دشمن را در آن کشور عملی نمایند.
مقابله با جنگ نرم نیازمند هوشیاری و بصیرت است
دکتر محمد حسین سلحشور با اشاره به جنگ نرم افزود : جنگ نرم از نظر مقام عظمای ولایت یعنی تغییر باورهای مردم که هدف اصلی آن در جمهوری اسلامی استحاله نظام و تغییر باطن و سیرت انقلاب اسلامی با حفظ صورت و ظاهر آن است که مقابله با این شیوه دشمن هوشیاری و بصیرت می طلبد .
وی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب بیان داشت : احیاناً یک آقای معممی هم در رأس آن کشور باشد اما اهداف آمریکا و صهیونیسم تأمین شود و اهداف شبکه قدرت جهانی که خیلی از دولت‌های بزرگ و مقتدر را می‌چرخاند تأمین شود و اسمش هر چی می‌خواهد باشد.
دبیر یاوران ولایت شجره طیبه صالحین ناحیه بسیج سپاه زیرکوه در ادامه افزود :آن زمانی که رهبر فرزانه انقلاب می فرمودند،تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، قتل عام فرهنگی ، ناتوی فرهنگی ، اندلسی کردن نظام و … وزیز ارشاد خائن و لیبرال دولت اصلاحات ( عطا اللله مهاجرانی ) می گفت : اینها توهم است و واقعیت ندارد و الان در BBC فارسی و voa آمریکا دارد بر ضد نظام توطئه می کند و نقشه بر اندازی انقلاب را می کشد .
مبلغ فرهنگی ناحیه سپاه زیرکوه در ادامه سخنرانی با اشاره به کار ویژه اصلی جنگ نرم توسط دشمن یعنی مدیریت حب و بغض افراد و شک ویقین افراد و در نتیجه تسخیر قلب و ذهن افراد جامعه و عملی کردن نقشه های شوم خود افزود : وقتی جنگ نرم دشمن اثر گذار شود نفوذ اتفاق می افتد و نفوذ عبارت است از راه یافتن عوامل دشمن به مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام .
وی اذعان داشت: در یک جمله خلاصه و مفید نفوذ، یعنی حرفی را که توقع داریم آمریکا و انگلیس و … در مورد ایران اسلامی بگویند متاسفانه یکی از مسؤولان داخلی بر زبان جاری کند.
فتنه آینده اختلاف بین امام و امت است
دکتر سلحشور در ادامه با تشریح انواع نفوذ به فتنه ننگین و کور 88 اشاره کرد و خاطرنشان کرد: فتنه 88 ( که متاسفانه بعضی ها حاضر نیستند از لفظ فتنه استفاده کنند و مدام می گویند حادثه ، اتفاق و … ) محصول نفوذ دشمن بود که البته با مدیریت و رهنمودهای دیدبان بصیر انقلاب و بصیرت مردم ولایت مدار ایران اسلامی نقشه شوم دشمن نقش بر آب شد وی در ادامه با اشاره به دو فتنه در سالهای 78 و 88 افزود : فتنه آینده اختلاف بین امام و امت است که همگان باید هوشیار و بیدارباشند چون از صدر اسلام تا کنون هر چه ضربه خورده ایم از این اختلاف بوده است .
دبیر یاوران ولایت شجره طیبه صالحین ناحیه زیرکوه در ادامه سخنرانی به تشریح بحث تحریف شخصیت حضرت امام خمینی (ره) توسط دشمنان خارجی و منافقان داخلی پرداخت و گفت : عده ای در همین چند سال اخیر می خواستند چهره واقعی امام عزیزمان را مخدوش کنند و از او برای نسل حاضر یک بدل و یک امامی که با امام واقعی فرسنگ ها فاصله دارد بسازند که با هدایت های رهبری فرزانه انقلاب ، این تلاش ها به نتیجه نرسید .
وی با اشاره به فرمایش مقام عظمای ولایت اذعان داشت: تحریف شخصیت امام، تحریف راه امام و تلاش برای منحرف کردن صراط مستقیم ملت ایران است و اگر راه امام گم یا فراموش و یا خدای نکرده عمدا به کنار گذاشته شود، ملت ایران سیلی خواهد خورد.
هادی سیاسی ناحیه سپاه زیرکوه ادامه داد : عده ای چهره آمریکا را می خواهند بزک کنند و به مردم بگویند که آمریکا فرشته نجات است و … اما این مردم بصیر گول دست آهنین آمریکا در پوشش دستکش مخملی را نخواهند خورد و یادشان نخواهد رفت که امام عزیزشان و آن پیر سفر کرده به عرش الهی در جملات پر مغز و زیبا می فرمودند : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، آمریکا شیطان بزرگ است، آمریکا ام الفساد قرن است ، آمریکا طبلی توخالی است و….
دکتر سلحشور در ادامه به تشریح روحیه انقلابی و انقلابی گری پرداخت و افزود : انقلابی گری یعنی انقلابی اندیشیدن ، انقلابی عمل کردن و انقلابی ماندن.
دشمن از طریق تخریب نهادهای انقلابی قصد رسیدن به نقشه های پلید خود دارد
مبلغ فرهنگی ناحیه سپاه زیرکوه در ادامه به تشریح تخریب نهادهای انقلابی و وابسته به رهبری از جانب دنیای استکبار پرداخت و افزود : دشمنان خارجی و منافقان داخلی از اول انقلاب تا کنون سعی کرده اند نهادهای وابسته به رهبری از قبیل سپاه ، بسیج ، شورای نگهبان و قوه قضائیه را تخریب کنند تا از این طریق به نقشه های پلید خود دست یابند .
دکتر سلحشور در پایان سخنرانی خود اظهار داشت : متاسفانه بعضی ها مدام می گویند سپاه سیاسی کاری می کند ، در امورات سیاسی دخالت می کند ، انتخابات را مهندسی می کند و … که البته این ها جفا می کنند و واقعیت را نمی گویند ، چون سپاه از اول انقلاب تا کنون هموراه حافظ ارزشهای اصلی انقلاب بوده و معنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم همین است.
وی تاکید کرد:سپاه پاسداران دست هر مسئولی را که برای مردم و میهن اسلامی تلاش کند و در خط ولایت گام بردارد می بوسد و هر کمکی از دستش برآید انجام می دهد اما اگر خدای ناکرده مسؤولی در جمهوری اسلامی ، هرکسی می خواهد باشد ( در هر پست و مقامی ) بر خلاف راه و سیره شهداء ، آرمان های امام راحل عظیم الشان و منویات مقام عظمای ولایت عمل کند و در زمین دشمن بازی کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوانش را قطع خواهد کرد و در این مورد با احدی شوخی ندارد ، چون این موارد خطوط قرمز انقلاب هستند .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا