عمومی

ترحمی ، سکاندار جدید ورزش زیرکوه

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه برگزار شد.

دقایقی قبل مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه برگزار شد.
به گزارش زیرکوه نیوز بعد از ظهر امروز با حضور معاون اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسولین شهرستان زیرکوه مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه برگزار شد.
در این مراسم از زحمات چند ساله جعفر علی آبادی تقدیر و سید علی ترحمی به عنوان سکاندار جدید ورزش شهرستان زیرکوه معارفه گردید.
فرماندار زیرکوه در این مراسم اظهارداشت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری ، تحصیل ، تهذیب و ورزش 3 رکن اصلی برای تربیت جوانان این مرز و بوم است و در این راستا اداره ورزش و جوانان به عنوان یک نهاد فرهنگی وظیفه خطیری بر عهده دارد.
حجت الله خانزاده با بیان اینکه هم توجه به حوزه ورزش و هم جوانان مورد انتظار است ، خاطرنشان کرد: ما به دنبال قهرمان پروری نیستیم بلکه باید به دنبال ترویج اخلاق اسلامی و رفتار پهلوانی در ورزشکاران باشیم و اگر بتوانیم پهلوان تربیت کنیم کار بزرگی انجام داده ایم.
وی تصریح کرد: علیرغم همه تلاشهایی که در حوزه زیرساختی انجام گرفته اما این کافی نیست و باید در این زمینه بیشتر تلاش شود.
فرماندار زیرکوه تاکیدکرد: در حوزه ورزش ، شناسایی استعدادهای موجود در منطقه و هدایت به سمت ورزش قهرمانی ، توسعه ورزش همگانی و در حوزه جوانان، ازدواج جوانان و ازدواج دانشجویی و رسیدگی به امور جوانان مورد انتظار است و اداره ورزش باید در این زمینه با قدرت ورود پیدا کند.
حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه نیز از خدمات ارزنده علی ـآبادی تقدیر کرد و گفت: در شهرستان زیرکوه یک حرکت بزرگ و عظیم صورت گرفته است و کارهای زیربنایی بزرگی در حال انجام است.
علی آبادی سرپرست سابق ورزش و جوانان شهرستان نیز از همکاری و تلاشهای همه مردم خصوصا شوراها ، دهیاران و مسولین تشکر کرد و گفت: تمام برنامه هایی که انجام گرفته به همت و همکاری همه مسولین وادارات و رهنمودهای امام جمعه شهرستان انجام شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا