عمومی

تزریق 163 میلیارد ریال اعتبار به بخش راهسازی زیرکوه در دولت یازدهم

مدیر اداره راه و شهرسازی زیرکوه از تزریق 163 میلیارد ریال اعتبار به بخش راهسازی زیرکوه در دولت یازدهم خبرداد.

علیرضا الله پور در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،از تزریق 163 میلیارد ریال اعتبار به بخش راهسازی زیرکوه در 4 سال گذشته خبرداد و گفت: با وجود تنگناهای اعتباری دولت در 4 سال گذشته ،مجموع اعتبارات تزریق شده اعم از ملی و استانی بالغ بر 163 میلیارد بوده و نسبت به گذشه بسیار قابل توجه بوده است.
مدیر اداره راه و شهرسازی زیرکوه خاطرنشان کرد:این اعتبارات اجرای پروژه های راهسازی چون(احداث و اسفالت راه روستای گردشگری تجنود،راه علی آباد-پیشبر ، راه روستایی نخرود ، گمنج و نزومند،کمربندی زهان و باند دوم حاجی آباد اسفدن جمعا به طول 45 کیلومتر با غعتباری بالغ بر 139 میلیارد و 200 میلیون ریال و پروژه های راهداری و روکش اسفالت راههای اصلی و فرعی به طول 72 کیلومتر با اعتبار بالغ بر 15 میلیارد و 600 میلیون ریال و همچنین احداث سه دستگاه پل بر روی رودخانه های شاهرخت وافین به مبلع 5700 میلیون ریال اجرا گردید.
مهندس الله پور اذعان داشت: در دولیت یازدهم بیش از 15 پروژه شامل موارد یاد شده در شهرستان زیرکوه افتتاح و به بهره برداری رسید و اکثر مردم شهرستان از مزایای ان بهره مند شدند.
مدیر اداره راه و شهرسازی زیرکوه گفت: اخذ و توزیع بیش از 3 هزار تن قیر رایگان و تحویل ان به شهرداری حاجی آباد، شهرداری زهان و دهیاری ها، جهت بازسازی ورودی و خروجی شهرها و روستاها از جمله اقدامات دیگر اداره راه شهرستان بوده است.
وی بیان داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته در شهرستان زیرکوه بیش از 95 درصد راههای این شهرستان و بیش از 97 درصد روستاهای شهرستان زیرکوه از نعمت آسفالت برخوردار گردیدند.
الله پور با اشاره به اقدامات اداره راه و شهرسازی زیرکوه در بخش مسکن، گفت:در بخش مسکن نیز اقدامات مناسبی جهت حل مشکل اراضی مردم با همکاری فرمانداری شهرستان و مدیر کل راه و شهرسازی صورت گرفته است که از آن جمله می توان به واگذاری بیش از 116 هکتار از اراضی ملی به بنباد مسکن انقلاب اسلامی به منظور واگذاری به مردم و پیگیری اخذ موافقت سازمان ملی زمین و مسکن مبنی بر واگذاری اراضی مسکونی داخل شهر حاجی آباد که قسمتی از آن جزئ اراضی ملی و دولتی است به مردم و ساکنین ، اشاره کرد.
مدیر اداره راه و شهرسازی زیرکوه تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در دولت جدید با همکاری فرمانداری شهرستان بتوانیم گامهای مقبت و مؤثرتری در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم برداریم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا