عمومی

تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است/حضور اهل سنت دوشادوش بقیه مردم در راهپیمایی 13 آبان

مولوی حسینی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، گفت:امسال هم کما فی السابق همه آحاد جامعه از شیعه و سنی در کنار هم در راهپیمایی 13 آبان شرکت فعال خواهند داشت.

مولوی سید مصطفی حسینی صبح امروز در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با اشاره به فرا رسیدن روز 13 آبان ،اظهارداشت:در 13 آبان ماه یک اتفاق مهم در کشور رخ داد و آن هم تسخیر سفارت خانه آمریکا بود که درحقیقت یک جاسوسخانه بود و ماهیت کثیف آمریکا در آن روز بر مزدم جهان و ملت مسلمان ایران عیان شد.
امام جمعه اهل سنت فندخت ، خاطرنشان کرد:مردم ما فهمیدند که این سفارتخانه چه دشمنی ها با ملت و نظام نوپای ایران دارند و برنامه کاری سفارت آمریکا این بود که ملت و نظام ما را تضعیف کنند و نگذارند انقلاب اسلامی ما محقق شود ولی بحمدالله نتوانستند و تا امروز هم که دشمنی کردند به فضل الهی و همت مسئولان نظام و همراهی ملت مسلمان ایران، بر ادعاهایی که داشتند نتوانستند پیروز شوند و امروز ایران اسلامی سرفراز تر از سالهای گذشته است.
وی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این واقعه به دنیا ثابت کرد که ماموران سفارتخانه به فکر دشمنی با ایران هستند و برای براندازی حکومت و نظام ایران تلاش می کنند.
مولوی حسینی اذعان داشت: با تسخیر لانه جاسوسی ابهت آمریکابرای اولین بار در دنیا شکسته شد و به دنیا ثابت شد که اینها هیچگاه به فکر اسایش و رفاه و پیشرفت مردم نیستند و جز دشمنی با ملت ها کار دیگری ندارند.
امام جمعه اهل سنت فندخت با اشاره به دشمنی های آمریکا علیه ایران اسلامی ،تصریح کرد:آمریکا ثابت کرده است در طول نزدیک به 40 سال دشمنی خود را از ایران اسلامی پنهان نکرده است و با شگردها و راههای مختلف سعی بر این داشته که در لایه های مختلف نظام رخنه ایجاد کند اما به فضل الهی نتوانسته و ملت ایران و دنیا چهره آمریکا راشناخته اند.
مولوی حسینی ادامه داد: آمریکا در طول سالهای متمادی و در حادثه های مختلف از جمله سقوط هواپیمای مسافربری ایران،دخالت های نابجا، فتنه های مختلف، انتخابات و …نشان داده است که دست از دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران نکشیده است و ملت ایران اسلامی در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توانسته اند به خوبی توطئه های دشمن را خنثی کنند.
وی اذعان داشت: سخنان نامربوط رئیس جمهور آمریکا در روزهای اخیر نشانگر خبث طینت و عمق دشمنی آمریکا با ایران اسلامی است که ان شاء الله با وحدتی که مردم دارند، هیچوقت پیروز نخواهد شد.
امام جمعه اهل سنت زیرکوه گفت: اهل سنت جدای از سایر مردم ایران نیستند و همه ما در یک جغرافیای پاک و مقدس تحت رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی زندگی می کنیم و امسال هم کما فی السابق همه آحاد جامعه از شیعه و سنی در کنار هم در راهپیمایی 13 آبان شرکت فعال خواهند داشت.
مولوی حسینی تاکید کرد:اگر همین وحدت و همدلی و گوش دادن به فرامین عظمای ولایت کما فی السابق ادامه داشته باشد قطعا آمریکا و ایادی استکبار نخواهند توانست کاری از پیش ببرند.
وی بیان داشت: همه مردم از زن و مرد و پیر و جوان و همه اقشار جامعه در این راهپیمایی مهم و سرنوشت ساز شرکت کنند وبه دنیا ثابت کنند در کنار هم هستند و ملت مسلمان ایران از یکدیگر جدا نیستند و نظام و حکومت خود را دوست دارند و توطئه های دشمن نیز با هوشیاری و بیداری مردم خنثی خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا