عمومی

تصاویر شهدای شهرستان زینت خیابانهای شهرحاجی آبادمی شود

شهردار حاجی اباد گفت:قرار است به زودی تصاویر شهدای شهرستان در خیابانها و بلوارهای شهر حاجی آباد و بخش زهان و شاسکوه نصب شود.

احسان کریمدادی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:در جلسه ای که به منظور نصب و ساماندهی تصاویر شهدای شهرستان برگزار گردید مقرر شد،شهرداری حاجی آباد با همکاری بنیاد شهید و ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه حدود 10 عدد تابلوی نصب شده در بلوار امام رضا(ع) شهر حاجی آباد که فرسوده شده بود را جمع آوری و مرمت و بازسازی کند.
شهردار حاجی آباد،خاطرنشان کرد:قرار است تصاویر سرداران شهید شهرستان و شهدایی که در گلزار شهدای حاجی اباد دفن هستند در داخل شهر حاجی آباد نصب شود.
وی ادامه داد:تصاویر مبارک شهدای بمرود،شاهرخت و روستاهای شرق حاجی آباد در بلوار ورودی شرق حاجی آباد و تصاویر شهدای اردکول،محمد آباد،گزخت و چشمه بید در بلوار ورودی جنوبی شهر نصب خواهد شد.
کریمدادی با بیان اینکه تصاویر شهدای سمت دوست آباد و پیشبر در ورودی غربی شهر نصب خواهد شد،گفت:همچنین تصاویر شهدای بخش شاسکوه در خیابانهای آبیز نصب خواهد شد.
شهردار حاجی آباد ادامه داد:تصاویر شهدای بخش زهان نیز در خیابانهای شهر زهان نصب شده است .
وی با بیان اینکه هدف اصلی ما زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است،گفت:تا کنون جمع آوری تابلوهای فرسوده قدیم انجام گرفته و جهت ترمیم و بازسازی ارسال و کار طراحی تابلوها توسط طراح ویژه بنیاد شهید آغاز شده است.
کریمدادی ،اذعان داشت:امیدواریم تا قبل از عید نوروز تصاویر سرداران شهید شهرستان آماده و نصب شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا