عمومی

تصور یک یار مهربان و نیروی مقتدر انتظامی باید در میان مردم فراگیر شود

امام جمعه زیرکوه خطاب به نیروهای نظامی ،گفت:تصور یک یار مهربان و نیروی مقتدر انتظامی باید با رفتار درست شما ،در میان مردم فراگیر شود

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضایی نیا صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی زیرکوه،با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی های فرزندان ایران اسلامی در نیروی انتظامی است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به شاخصه های نیروی انتظامی در طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی،خاطرنشان کرد:اولین عامل در این راه اتکا به خداوند و کسب معنویت است و اگر خود را توانستیم به خداوند وصل کنیم،قدرت اصلی را خداوند به ما خواهد داد.
وی اتصال به مردم و حمایت مردمی را دومین شاخصه دانست و گفت: حمایت مردم یکی از بهترین پشتیبانان و عوامل قدرت برای نیروی انتظامی است .
امام جمعه زیرکوه سخت کوشی را سومین عامل عنوان کرد و بیان داشت: خدمت ،سخت کوشی و فداکاری شما را مردم می بینند چون شما تنها نیرویی هستید که در معرض دید مردم قرار دارید و این توانایی که شما دارید آبروی نظام است
وی اعتماد به نفس و ساماندهی و مدیریت مناسب عوامل بعدی در اقتدار نیروی انتظامی دانست و گفت: پلیسی مقتدر است که ساماندهی و برنامه ریزی مناسبی داشته باشد.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر رعایت نظم و انصباط ،تاکید کرد:نیروی انتظامی نماینده حاکمیت نظام است و نظم و انضباط شما در میان مردم باید مثال زدنی باشد.
مرتضائی نیا قانونمندی و پایبندی به قانون و همکاری با سایر نهادهای حکومتی از دیکر شاخصه های نیروی انتظامی عنوان کرد و بیان داشت: این عوامل باید سرلوحه کار همگان قرار گیرد.
امام جمعه زیرکوه به تمام نیروهای مسلح خطاب کرد: تصور یک یار مهربان و نیروی مقتدر انتظامی باید با رفتار درست شما،در میان مردم فراگیر شود.
مرتضایی نیا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ،گفت:آنچه مقام معظم رهبری تاکید دارند دشمن شناسی و بصیرت بالاست و از شما می خواهم فرمایشات مقام معظم رهبری را بخوانید و سرلوحه کار قرار دهید.
وی از تلاشها و زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی تشکر کرد و بیان داشت: تلاشهای بسیار خوبی در شهرستان در حوزه نیروی انتطامی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.
گفتنی است،صبح امروز در دومین روز از هفته نیروی انتظام،صبحگاه مشترک نیروهای نظامی زیرکوه در محل فرماندهی انتظامی شهرستان،برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا