عمومی

تعامل ناجا و سازمان حفاظت محیط زیست در انجام ماموریت ها ضروری و ارزشمند است

فرمانده انتظامي شهرستان زیرکوه گفت:مشارکت و همکاري ادارات با پليس، رمز توليد و ايجاد امنيت پايدار در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ”جواد بخشی”در نشست تعاملي با رئيس حفاظت محيط زيست این شهرستان بر روابط سازنده و افزايش تعاملات بين پليس و محيط زيست تاكيد كرد و اظهار داشت:همكاري و تعامل سازنده نيروي انتظامي و سازمان محيط زيست در انجام مأموريت ها ضروري و بسيار ارزشمند است.
وي با بيان اينكه نيروي انتظامي با استفاده از ظرفيت ارگان ها و سازمان هاي مرتبط در امر پيشگيري و برقراري نظم و امنيت آمادگي و همكاري لازم را خواهد داشت گفت:پاسگاه ها و تيم هاي گشت در سطح مسير هاي زيست محيطي آمادگي كامل را در انجام مأموريت هاي محوله دارند.
سرهنگ بخشی تصريح كرد:باتوجه به اينکه يکي از مأموريت هاي محوله به يگان هاي حفاظت محيط زيست جمع آوري سلاح هاي غيرمجاز و شکاري مي باشد بنابراين در اين راستا پليس آمادگي دارد تا با کمک محيط بانان و ماموران حفاظت محيط زيست با شکارچيان و دارندگان سلاح هاي غيرمجاز برخورد قانوني وباهم پوشاني وهم افزايي از کارهاي غير قانوني آنان جلوگيري كند.
در ادامه رئیس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان زیرکوه در خصوص حضور فعال كاركنان محيط زيست شهرستان در فصل هاي مختلف در مناطق طبيعي و حفاظت شده در برقراري نظم و امنيت و همچنين برخورد با شكارچيان غير مجاز اظهار داشت:در سال جاري ارگان هاي دولتي و غير دولتي تلاش فراواني براي حفظ و حراست از محيط زيست داشته اند.
“تقی زاده”در ادامه ضمن قدرداني از تلاش هاي شبانه روزي پليس شهرستان در تامين نظم و امنيت گفت: خوشبختانه در سال جاري با تعامل و همکاري نيروي انتظامي اقدامات و تدابير خوبي در راستاي فعاليت ها و اهداف محيط سازمان در چهارچوب دستورالعمل هاي قانوني صورت گرفته است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا