عمومی

تعهد 2 میلیارد و نهصد میلیون تومانی خیرین در سال 95

مسؤول مشارکت های اداره کل نوسازی خراسان جنوبی از تعهد 2 میلیارد و نهصد میلیون تومانی خیرین در استان خراسان جنوبی ودر سال 95خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مهندس شیرزاد صبح امروز در همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان زیرکوه گفت:تعهد خیرین مدرسه ساز در سال 95 بیش از 2 میلیارد و نهصد میلیون تومان بوده است که بیش از 70 درصد آن در شهرستان زیرکوه محقق شده است.
مسؤول مشارکت های اداره کل نوسازی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد:با این تعهد خیرین 12 کلاس درس و فضاهایی مثل سالن ،سرویس بهداشتی و فضاهای مورد نیاز دیگر ساخته شده است.
وی ادامه داد:شهرستان زیرکوه خصوصا در مرکز شهرستان برای سال آینده نیاز به 12 کلاس درس خواهد داشت و در سطح روستاهای شهرستان نیز بیش از 25 کلاس درس در نقاط مختلف شهرستان و روستاهای افتاده خواهد بود و منتظر کمک های خیرین و کمک های دولتی هستیم که ان شاالله بتوانیم با این کمک ها این کمبودها را در شهرستان مرتفع کنیم.
شیرزاد خاطرنشان کرد:انتظار داریم خیرین عزیز مثل سالهای گذشته باز هم کمک یار دولت باشند و کمک کنند تا بتوانیم با توجه به کمبود اعتبار دولتی در کوتاهترین زمان بهترین فضاها را برای فرزندان شهرستان زیرکوه تامین نمائیم.
مهندس ناصری مسؤول مجمع خیرین مدرسه ساز زیرکوه نیز گفت:200 نفر از فرهنگیان و دانش اموزان شهرستان زیرکوه به جهت اجرای سرودهای زیبایی که نشان دهنده شوق زیارت آقا علی این موسی الرضا(ع) بود،به مشهد مقدس و شهر مقدس قم اعزام خواهند شد

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا