عمومی

تفنگ کشیدن به روی نمایندگان یعنی اعلان جنگ دادن با مردم

فرهاد فلاحتی با بیان اینکه داعش مثل گرگ است و خونریزی شرط حیات داعش است،گفت:تفنگ کشیدن به روی نمایندگان یعنی اعلان جنگ دادن با مردم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در پیامی ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی تهران و تسلیت شهادت جمعی از شهروندان،نکاتی را پیرامون این مساله یادآور شد.
متن پیام فرهاد فلاحتی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حمله ی تروریستی داعش در قلب تهران مهار شد و اوضاع به روال عادی برگشت اما به گمان حقیراین چند ساعت حاوی درس های فراوان شد که تامل درآن خالی از لطف نیست.
شهادت جمعی از بهترین همکاران کارمند مجلس ،تیم حفاظت و مردم عادی و بی گناه اگر چه مایه ی اندوه فراوان و غم جانگزا است اما حاوی این درس مهم است که:
داعش مثل گرگ است باید بدرد،سیر باشد یا گرسنه دریدن مرام اوست خونریزی برایش حیات است،سلاحش باید کارکندحتی اگر لازم شد خودرا بدرد و خون خودش را بریزد!!
ورود به مجلس و تصمیم بر قتل عام نمایندگان ملت اگرچه به فضل الهی ناکام ماند اما گویای این واقعیت است که آنها رودروی ملت اند ملت را از حاکمیت جدا نمی بینند ، همین ها در سوریه می گویند ما به ملت کاری نداریم و حاکمیت را نمی خواهیم اما در ایران کاملا به عکس است چون حمله به مجلس یعنی حمله به مردم و مشخص می کند تز اصلی طراحان این ترور این است که “مغز ملت را باید ترکاند”تفنگ کشیدن به روی نمایندگان یعنی اعلان جنگ دادن با مردم .
اینها به خوبی دریافته اند که مردم ایران هستند که با انسجام ،حاکمیت را تعیین می کنند و مردم اند که از نظام سیاسی خود حمایت می کنند ،باید رعب و وحشت را به میان مردم برد، باید مردم را تنبیه کرد باید انسجام حاکمیت را با گسست مردمی رقم زد.
روزهای آتی نشان خواهد داد که این اتفاق به انسجام بیشتر نیروهای سیاسی منجر خواهد شد و اصلاح طلب و اصول گرا و معتدل و…به یک رویه پای خواهند فشرد وآن حفظ امنیت کشور و حمایت از انقلاب و نظام و ارزشهاست.
دیگر تاختن به سپاه پاسداران و مدافعان حرم یک تز سیاسی
با برد تبلیغی تلقی نخواهد شد.
دیگر زیر سوال بردن قدرت موشکی ابزار محبوبیت تلقی نخواهد شد.
دیگر هرکس که رای به دولت منتخب نداده خشونت طلب و افراطی معرفی نخواهد شد
دیگر اعدام های منافقین تروریست دهه ی شصت مظلوم نمایی نخواهد شدوالبته دیگرهایی ازین دست.
همه خواهند فهمید که دشمن ،دشمن ملت است به احدی رحم نمی کند،ماشه را به روی ملت کشیده است چه آنها که سفارت آمریکا و عربستان را تهدید کردند و چه آنها که این کار را تقبیح.
همه خواهند فهمید که نوشتن شعار “مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا”روی بدنه ی موشک های ساخت داخل ضروری است.
خلاصه همه باردیگر باور خواهند کرد که خط کشی های سیاسی و به هم پریدن های کذایی گرهی از کار ملت نمی گشاید باید دست در دست هم برای رفع مشکلات مردم اقدام کرد و با همین اتحاد در مقابل دشمن ایستاد.
اینها را تقریبا همگان خواهند فهمیدمگر مغرضان و جاهلان که البته مارا با آنان کاری نیست.
اما دعا می کنم که ترورهای فرهنگی را هم همه بفهمند نه عده ای خاص.ناتوی عربی به راحتی فهمیده شد ظرف چند ساعت اما ناتوی فرهنگی را سالهاست عده ای کثیر نمی فهمند!
اگر کسانی ازین ناتو حرف می زنند متهم به دلواپسی و تحجر و نابلد سیاسی می شوندحال آنکه ناتوی فرهنگی روی دیگر ناتوی ترور ناامنی است.
ناتوی ترور سخت افزاری است و ناتوی فرهنگ نرم افزار
ناتوی ترور نارجک به کمر می بندد و به روی همه ماشه می چکاند وناتوی فرهنگ با فرهنگ و آموزش و کلاس و کتاب و فیلم دست به تخریب می زند.
کاش همانگونه که ناتوی عربی فهم شد و همه در مقابلش انسجام یافتیم ناتوی فرهنگی را هم می فهمیدیم و آنرا جناح بندی نمی کردیم.
کاش به راحتی دلواپسان عرصه ی فرهنگ و هنر و دیانت را متهم به افراط گرایی و خشونت طلبی و ارتجاع نمی کردیم.
کاش در مقابله ی با ترور فرهنگی منسجم می شدیم و چشم خود به روی واقعیت ها نمی بستیم
نمی دانم آیا در مقابل تزویر ترور فرهنگی منسجم خواهیم شد؟خداکند که دیر نشود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا