عمومی

تقدیر شهرداری حاجی آباد از خبرنگاران زیرکوه

طی مراسمی ، شهرداری حاجی اباد از زحمات یکساله خبرنگاران زیرکوه تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شهرداری حاجی آباد طی مراسمی از زحمات یکساله خبرنگاران زیرکوه تقدیر کرد.
شهردار حاجی آباد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار و تقدیر از تلاشهای خبرنگاران زیرکوه، اظهارداشت:بنا به فرمایشات امام راحل (ره) رسانه ها اهداف مهمی را دنبال می کنند و مهمترین هدف رسانه ها نظارت بر کارهای دولت و مسئولان و دومین هدف اطلاع رسانی نقاط قوت و ضعف مسئولان است.
احسان کریمدادی با بیان اینکه تاثیرگذاری شهرستان بسیار بالاست، گفت: مطالبه گری صحیح و اصلاح امور از دیگر اهداف رسانه هاست که باید به طور صحیح از طرف خبرنگاران دنبال شود.
وی ادامه داد: خبرنگاران علاوه بر صداقت در گفتار و نوشتار باید شجاعت در کار داشته باشد و به دور از هرگونه جریان سازی ،سعی در پوشش اخبار هر دو طیف سیاسی داشته باشد.
شهردار حاجی آباد اذعان داشت: همه ما ایراداتی در کار خود داریم که خبرنگاران با نگاهی که از بیرون به مسائل دارند می توانند این نقص ها را ببینند و به مسئولان تذکر دهند.
کریمدادی گفت:یکی از اقدامات دیگر خبرنگاران که می تواند در جامعه تاثیر گذار باشد، ایجاد روحیه امید و انگیزه در مردم بوسیله اطلاع رسانی به موقع و مطالبه گری از مسئولان است.
وی با بیان اینکه خبرنگاران بزرگترین مدافعان حقوق مردم در جامعه هستند، اذعان داشت: با توجه به اینکه مطبوعات و رسانه رکن چهارم دموکراسی است بسیاری از مشکلات مردم را می تواند رفع کند و دموکراسی بدون رسانه و خبرنگار هیچ جایگاهی ندارد.
شهردار حاجی آباد، گفت: انتقاد سازنده و نقد منصفانه باید به عنوان شعار خبرنگاران سرلوحه کار قرار گیرد و همه مسئولان هم از این انتقاد منصفانه استقبال خواهند کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا