عمومی

تلاش خیرین در جهت آینده سازی است/جشنواره خیرین در بخش های شهرستان هم برگزار شود

امام جمعه زیرکوه گفت:به عقیده من باید نام این همایش به همایش تکریم خیران آینده ساز تغییر کند چون خیرین برای آینده این مرزو بوم تلاش و کوشش می کنند و این جلسه جلسه آینده سازی است.

حجت الاسلام غلامرضا مرتضایی نیا در جشنواره خیرین مدرسه ساز زیرکوه از تلاشهای مدیریت و پرسنل آموزش و پرورش زیرکوه تشکر کرد و اظهار داشت: در مدیریت آموزش و پرورش زیرکوه کار جهادی و زیربنایی می کنند و کار جهادی جای تشکر دارد.
امام جمعه زیرکوه با تقدیر از برگزارکنندگان همایش خیرین مدرسه سازخاطرنشان کرد:امروز روز بسیار با خیر وبرکتی برای شهرستان است.
وی اذعان داشت: به عقیده من باید نام این همایش به همایش تکریم خیران آینده ساز تغییر کند چون خیرین برای آینده این مرزو بوم تلاش و کوشش می کنند و این جلسه جلسه آینده سازی است.
مرتضایی نیا ادامه داد: تا زمانی که خشتی از مدرسه باقی بماند و کسانی در آنجا درس بخوانند ثوابش برای کسانی که مدرسه سازی انجام می دهند خواهد ماند.
وی خطاب به خیرین گفت: شهرستان زیرکوه یک شهرستان نوپاست و با شهرستانهای دیگر فرق دارد چون هنوز زیرساخت های این شهرستان آماده نیست ،بنابراین نیازبه توجه ویژه دارد.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: هفت کلاس درس زیرکوه در کانکس تشکیل می شود اما از همین کانکس ها رتبه های برتر کنکور بدمی خیزد وونخبگان زیادی وارد دانشگاهها می شوند.
مرتضایی نیا با اشاره به تاثیرات مثبت جشنواره خیرین مدرسه ساز،گفت: باید این جشنواره در سطح کوچکتر و در بخش های شهرستان هم برگزار شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا