عمومی

تلاش شبانه روزی برای رفع اتفاقات آب زیرکوه/بروز 13 مورد اتفاق در شبکه آبرسانی زیرکوه در یک روز

مدیر آبفار زیرکوه با اشاره به اتفاقات گسترده در شبکه آبرسانی زیرکوه، گفت:فرسودگی شبکه آبرسانی باعث گردیده تا هر روز شاهد اتفاقات زیادی در این شبکه باشیم به طوری که امروز یکشنبه ۲۶ آذرماه ۹۶ در خلال امورات روزمره ۱۳ مورد اتفاق در شبکه های فرسوده شهرستان افتاده است.

علیرضا غلامحسینی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌با اشاره به اتفاقات گسترده در شبکه آبرسانی زیرکوه، اظهارداشت:فرسودگی شبکه آبرسانی باعث گردیده تا هر روز شاهد اتفاقات زیادی در این شبکه باشیم به طوری که امروز یکشنبه ۲۶ آذرماه ۹۶ در خلال امورات روزمره ۱۳ مورد اتفاق در شبکه های فرسوده شهرستان افتاده است که با تلاش همکاران مرتفع گردیده یا در دست اقدام است.
مدیر آبفار زیرکوه خاطرنشان کرد: بروز 3 مورد رفع اتفاق در شبکه توزیع روستای فندخت ،3 مورد اتفاق در شبکه توزیع روستای اسفاد،دو مورد اتفاق در شبکه توزیع روستای افین،یک مورد رفع بندش مسیر خط انتقال مسیر قنات تا روستای اردکول به علت ورود ریشه درختان به شبکه و حل مشکل قطع آب روستا از جمله این اتفاقت در شبکه آبرسانی زیرکوه بوده است.
وی ادامه داد:از ابتدای صبح شروع عملیات اصلاح و بازسازی ۲۰۰ متر از شبکه توزیع فرسوده شهرک افین نیز در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر در حال انجام است.
غلامحسینی گفت:از چند روز گذشته اصلاح ۴۰۰متر از شبکه توزیع فرسوده روستای آبیز نیز در دست اقدام است که عملیات مذکور تا عصر فردا به پایان خواهد رسید.
مدیر ابفار زیرکوه اذعان داشت: علاوه بر آن 2 مورد اتفاق در خط انتقال و شبکه توزیع روستای کبودان حادث گردیده که این عملیات تا ساعاتی دیگر به اتمام خواهد رسید و مشکل روستاهای تحت پوشش به طور کامل مرتفع خواهد شد.
وی ادامه داد: رفع مشکل پمپ آب و راه اندازی پمپ ایستگاه پمپاژ شماره ۳ مجتمع آهنگران و رفع مشکل کمبود آب در سه روستای دارج سفلی‌دارج علیا و کرت آباد و رفع اتفاق خط انتقال مجتمع وحدت در مسیر پدمرود_شاج از دیگر حوادثی بود که امروز در شبکه توزیع آب زیرکوه اتفاق افتاد.
غلامحسینی بیان داشت: شهرستان زیرکوه دارای بیش از ۶۰۰ کیلومتر شبکه توزیع و انتقال آب است که بیش از ۳۳درصد آن فرسوده است و ضمن هزینه های بالا برای دولت مشکلاتی را نیز برای مردم عزیز ایجاد می کند.
مدیر آبفار زیرکوه اذعان داشت: تعدادی از اتفاقات از طریق اهالی وساکنین محترم به اداره آب و فاضلاب روستایی یا آبداران مستقر در روستاها گزارش و توسط همکاران پیگیری می گردد و گاها مواردی از این قبیل ،دستخوش شبکه های مجازی قرار گرفته و مواردی بوده که مستقیم بدون اطلاع به شهرستان از طریق استان به ما گزارش می گردد لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هر گونه مشکل یا اتفاق به شماره ۳۲۵۰۳۲۱۳ اطلاع رسانی گردد.
غلامحسینی گفت:بطورکلی تلاش می گردد تمامی موارد در حداقل زمان ممکن در تمام ساعات شبانه روز پیگیری و به نتیجه برسد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا