عمومی

تمهیدات شهرداری حاجی آباد جهت راهپیمایی روز قدس/روز قدس روز ملت هاست

شهردار حاجی آباد با بیان اینکه روز قدس روز ملت هاست،گفت:شهرداری حاجی آباد جهت هر چه باشکوهتر برگزار شدن راهپیمایی روز قدس تمهیدات ویژه ای اندیشیده است.

احسان کریمدادی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس،اظهارداشت:روز جهانی قدس میراث گرانبهای امام راحل برای رهایی قدس شریف و نابودی اسرائیل است که با گذشت بیش از 38 سال از اعلام این روز و برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان،هنوز هم شاهد استقبال گسترده و حضور بینظیر مردم امت اسلامی در این راهپیمایی هستیم.
شهردار حاجی آباد خاطرنشان کرد: ان شاءالله امسال هم مثل همه سالهای گذشته شاهد استقبال بی نظیر مردم از این حرکت انقلابی امام راحل خواهیم بود که ارکان رژیم صهیونیستی و حامیان آنان را به شدت خواهد لرزاند .
وی ادامه داد:ملت ایران با حضور پرشور در این راهپیمایی به مستکبران نشان خواهند داد که همیشه در مقابل استکبارگری آنها و حمایت از مردم مظلوم فلسطین آماده و حاضر هستند و شعار مرگ بر آمریکا تا محو کامل این قدرتهای استکباری ادامه خواهد داشت.
کریمدادی تصریح کرد: به طور یقین با پیش بینی های مقام معظم رهبری و فرمایشات ایشان،رژیم غاصب اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید و نابودی قطعی اسرائیل زیاد دور نیست و همچنین رژیم آل سعود نیز باید بداند که رو به زوال و نابودی است .
شهردار حاجی آباد،گفت: ما به حکم اسلام و قرآن و اخلاق با مردم فلسطین برادر هستیم و استکبار جهانی بداند که هیچگاه نمی تواند بین مردم ایران اسلامی و مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف جدایی بیاندازد.
وی اذعان داشت: روز قدس روز بسیار مهم و حیاتی است و حضرت امام راحل(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس،دشمنان اسلام و قدس شریف را غافلگیر کردند و با این اقدام راهبردی به رژیم صهیونیستی،استکبار جهانی و حامیان آنها فهماندند که از این پس نه تنها فلسطین،بلکه هیچ مظلوم و محرومی در جهان و کره زمین تنها نخواهد بود.
کریمدادی بیان کرد: اگر ما دفاع از ملت مظلوم عراق،ملت سوریه،ملت یمن یمن،مسلمانان مقاوم و اقتدار آفرین بحرین،جبهه مقاومت و قدس شریف را جزء وظابف کلیدی خود تعریف می کنیم به این دلیل است که ما در مدرسه قرآن و اهل بیت آموخته ایم که باید در کنار هم باشیم اما متاسفانه در سالهای اخیر برخی کشورهای همسایه و خاورمیانه دنبال عادی سازی روابط خود با رژیم منحوس صهیونیستی هستند،بنابراین امسال سال بسیار حساس و سرنوشت سازی است و ملت مسلمان جهان با حضور خود در راهپیمایی روز قدس نشان خواهند داد که با این رفتارهای استکبار و عوامل آنها در خاورمیانه مخالف هستند.
شهردار حاجی آباد،خاطرنشان کرد:حضور پرشور و حماسی مردم شهرستان زیرکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس درهوای گرم تابستان و بادهان روزه نشان دهنده پاسخ مثبت به لبیک الهی و تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل خواهد بود.
وی با بیان اینکه نباید در برابر ظلم و ظالم سکوت اختیار کرد،گفت:روز قدس روز ملت هاست و مردم فارغ از هرگونه تمایلات سیاسی باید در مقابل ظلم و ظالم بایستند بنابراین از تمام اقشار مختلف مردم دعوت می کنیم در این راهپیمایی بزرگ شرکت کنند.
کریمدادی،اذعان داشت: شهرداری حاجی آباد جهت هر چه با شکوهتر برگزار شدن این مراسم اقداماتی انجام خواهد دادکه ،تبلیغات محیطی در سطح شهر،نظافت ویژه مسیر راهپیمایی،آب پاشی مکرر مسیر راهپیمایی و تردد مردم با توجه به گرمای هوا و جابجایی و سرویس دهی مردم روزه دار از شهرک های تابعه و سطح شهر به محل شروع راهپیمایی و برگشت مردم بعد از راهپیمایی به مقصد،از جمله این اقدامات است.
شهردار حاجی آباد گفت: پرسنل خدوم و زحمتکش شهرداری حاجی آباد نیز در کنار آحاد مردم در این راهپیمایی حضور خواهند یافت تا ان شاءالله شاهد حذف این غده سرطانی در قلب کشورهای اسلامی باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا